Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi csoportban vagytok...

Mennyi csoportban vagytok benne fb-n, és hány oldalt követtek? Ém most megneztem, es nalam ez 42, és 249.

Figyelt kérdés

A csoportok a sulihoz, a leendo szakmamhoz, a fozeshez,a turazashoz es a mindenfele betegsegeimhez kapcsolódnak, gondoltam még ezt is elmesélem :D

Soknak tűnik nekem ez, és bár napi szinten nem kovetem szinte egyiket se, mégis úgy érezném, hogy hiányozna, hogyha nem lennék bennük.


Nálatok ez hogy van?


Èn néha megnézem, hogy ki miket kedvel, de amikor 1000koruli belájkolt oldalt mutat nála a fb, akkor ugy dontok, hogy nem fontos az 😅


Kivancsi vagyok, hogy ezek nalam ilyen atlagos szamok, vagy sem, onnam merult fel bennem a kerdes :D


2020. júl. 18. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet hihetetlen de engem mérhetetlenül irritàl amikor a jobb felsö sarokban kattintok a vonalakra azon belül a csoportokra, ahol listazza mikben vagyok benne, es nem soronkent, hanem egy csoport elfoglalja a reszleteivel az egesz telom kepernyöjét. Azaz irto sokat kell lapoznom ha csak a 10. csopi erdekel is, es bele akarok nêzni.


Ömlesztve làtom az egeszet. Igy irtora meggondolom hogy milyen csoporthoz tartozom. Pl imadom a DM üzletlancot de a csoportjahoz màr nem csatlakoznék, mert nem olyan fontos. Es a millio reklamposztjuk zavarna is amugy az idövonalamon. Azaz sulyozom is öket hogy meg legyenek szürve es egyszerüen nem lépek be.


Most egyesével vegigpörgetve megszàmoltam 28 csopim van igy felvéve most.


Likolni csoportokat abszolut nem szoktam es azt sem tudtam hogy meglehet nezni hogy màsok miket likoltak.

2020. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hol lehet megnézni hogy màsok miket likoltak?
2020. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

76 csoport és 602 kedvelés.

Nekem is suli, érdeklődési kör, környékbeliek csoportjai, mém oldalak és csoportok, ilyesmik.

Ennyi gyűlt össze csak 2011 óta, de van már amikbe nem is raknak ki semmit meg ilyesmi :D

2020. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! :)


Egyèbként az a durva, hogy en sem észnélkül lépek be mindenhova, hanem átgondolom, ugy, ahogy te is irtad első válaszolo, és úgy jött össze ennyi.

De most gondolkozom a ritkításon, mert ez így nekem, hogy tudatosult a mennyiség, már soknak tűnik.


Második válaszoló, a névjegynél lehet megnézni, hogy ki milyen oldalakat lájkolt, ha nyilvános nála az info.

2020. júl. 18. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mi az a faxbuk? :D
2020. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

31 csoport, megszámoltam. Most fogok elkezdeni kilépegetni belőlük, mert legalább 25 még a gimis időkből van, ahol minden miatt létrehoztak egyet (pl a külön az egyik angoltanárnak szervezett bankettről kettő is van - nulla poszttal, végül nem lett az egészből semmi) és ezerfelé volt bontva az osztály, azoknak is lett egy-egy (pl 10/b kémia, 2-es csoport meg ilyenek). A ténylegesen követettek a régi általánosos és gimis teljes osztályé (bár ezekből is csak tiszteletből nem lépek ki, mert nincs poszt, előbbiben a ballagáskor volt az utolsó), egy-két vicc csoport, egy munkahelyi meg két pesti, az egyik ilyen talált tárgyas, az bármikor jól jöhet.

Kedvelt oldalaim olyan 1000 körül vannak, de itt is az van, hogy évek alatt gyűlt össze, legalább 200 van közülük, amelyik rég nem aktív már. Néha elkezdek szelektálni, de mindig sok marad, mert új dolgokat likeolok.

2020. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4# köszi.

Megnéztem, nekem kökemény 20 kedvelèsem van..:D

2020. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0. Utálom az ilyen csoportokat.
2020. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 csoport, azt meg se találtam hol lehet megnézni a követéseket, csak ennyire érdekel
2020. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!