Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtalálni a...

Lachesys kérdése:

Hogyan lehet megtalálni a "helyemet", társaságomat?

Figyelt kérdés

26 vagyok. Néha azt érzem, hogy nincs még egy olyan ufó mint én :D Alapvetően sok minden érdekel, történelem, irodalom... közben orvos lettem. Valahogy sosem találtam a helyemet az emberek között. Úgy értem vannak barátaim, akikkel eljárok ide-oda, de az orvosok között túl bölcsész vagyok, a bölcsészek között túl orvos, valahol szeretnék vidéken lakni és lovasíjászatot tanulni majd, valahol meg corpse paint-ben járnék black metal koncertekre. :D oké, nyilván nem ez életem középpontja, de értitek. és közben meg valahogy "túl normális" emberek között voltam mindig, pl nincsenek is metalhead ismerőseim, nincs kivel kiélnem az énemnek ezt az oldalát, ami néha tök rossz. Mert pl mindig elmentem a barátaimmal bulizni, de valójában én azokon a helyeken csak miattuk voltam, nem élveztem hogy az instantban tuctucra rázzuk, ők meg nyilván nem jöttek el velem soha egy christian epidemicre.

mondjuk most kezdek dolgozni, szóval az ügyeletek között biztos ez lesz a legkisebb bajom, de néha elszomorodom emiatt.



2020. júl. 19. 21:54
 1/3 Thispain ***** válasza:
Először is, ne menj el olyan helyekre, ahova csak a barátaid miatt mész. Ezután lehet, hogy átalakul a baráti társaságod összetétele, és lehet, hogy jobb is lesz.
2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha nem megyek olyan helyekre, akkor nem járnék sehova... a semminél még mindig jobb ez. én nyitott vagyok, a latin zenét is szeretem, de azért a hörgős black metál annál "rétegebb" zene hogy valaki csak a kedvemért elviselje, meg úgy nem is jó. viszont egyedül meg nem olyan élvezetes. sajnos sose voltam az a fajta ember aki csak úgy odacsapódik egy társasághoz ismeretlenül, vagy lemegy a pubba és másnapra már mindenki ismeri.
2020. júl. 19. 22:16
 3/3 Thispain ***** válasza:
Nem valószínű, annak szükségessége, hogy másnapra mindenki ismerjen a pub-ban, viszont, ha spontán oda tudsz csapódni egy társasághoz, könnyebb lesz a helyzeted nagy valószínűséggel.
2020. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!