Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki épp szintén munkanélküli,...

Aki épp szintén munkanélküli, és úgy érzi, hogy jól meg tud küzdeni ezzel a helyzettel, az hogy csinálja? Miből áll egy napja?

Figyelt kérdés
Én sajnos azt érzem, hogy kezdek depressziós tüneteket produkálni. Nagyon rossz, nehèz velük együttélni. Szeretem a társaságot, de “bezártam”... kétségbeejtő, és vicc nèlkül napról napra rosszabb-nehezebb...
2020. júl. 20. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én önhibámon kívül sokadjára vagyok munkanélküli. Minden alkalommal bedepiztem, kifordultam önmagamból. Ezúttal jobban viselem, lefoglalom magam a kresz tanulásával.

Tudom javasolni a filmeket, sorozatokat, olvass, járj el futni vagy valamit sportolni, így emberekkel is találkozhatsz, esetleg ismerkedhetsz és nem is punnyadsz be

2020. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül össze kellett szednem magam és küldözgetnem az önéletrajzokat, ahova gondolom, hogy felvennének.


Régebben egy hét alatt nagyon sok (nem emlékszem pontosan már, hogy 50 vagy 100) önéletrajzot is el tudtam küldeni.


Most már csak 40-re futotta az energiámból eddig (2 nap alatt), de az összes ismerősöm szerint ez nagyon szép teljesítmény.

2020. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Baxtatás nélkül javaslom, hogy indíts egy vlogot tubeon, akár fej nélkül, hogy maradjon egy intim szférád, ami nem árt.

Ott kipanaszkodod magad, beszélsz negatív vagy pozitív tapasztalatokról munkák terén...stb.

Egyrészt kibeszéled magadból s ha mást is nyújtasz panaszkodások helyett, még kereshetsz is vele vagy ismeretségre-segítségre is lelhetsz.

Ott is lesznek beszólók, de le kell sz@rni őket.


A lényeg, hogy ne ülj, le akár a sz@r a fűben.

Nézz szét s tanulj, mutass be érdekességeket...stb....találd fel magad a depizés helyett.

Mellette meg lesel melót természetesen.

2020. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!