Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen bepunnyadtam, bedepiz...

Teljesen bepunnyadtam, bedepiztem és elment minden életkedvem is. Ebből hogyan másszak ki?

Figyelt kérdés
Hazaköltöztem a koronavírus miatt, azóta nem voltam sehol, nem találkoztam senkivel és csak itthon szenvedek. Tök igénytelennek is érzem magam, meg is híztam, 90%-ban fel sem öltözök és csak pizsamában vagyok. Tulajdonképpen felkelni sincsen semmi értelme. Már javában nyári szünet van, de kb. sose éreztem magam ennyire sz*ul. Semmihez nincs is kedvem, legszívesebben csak aludnék egész nap csak legyen már vége ennek az időszaknak... Borzalom.
2020. júl. 21. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csinálsz semmit, nincs dolgod. Mosogass vagy takarits, vásárolj be szülőknek. Menj ki csak úgy sétálni. Ha valamit csinálsz meg kimozdulsz az segít. A friss levegő meg mozgás attól szinte azonnal jobban leszel. Semmittevésben meg is lehet bolondulni.
2020. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem találkozol senkivel? Miért nem kirándulsz, biciklizel? Miért nem randizol?
2020. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A házimunkát mindig meg szoktam csinálni.

Nincsen kivel találkoznom és nincsen kivel elmennem sehová.

2020. júl. 21. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül is kimozdulhatsz. Tudom, hogy úgy nem annyira jó, de jobb, mintha bent punnyadsz, attól tuti nem fog változni semmi!
2020. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!