Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért sminkelnek?

A lányok miért sminkelnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 18:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
4%
Mert hazudni akarnak maguknak s másoknak is;)
2020. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%

Én azért mert szeretek sminkelni. Mármint maga a folyamat is jó érzéssel tölt el, meg annak is örülök, ha szép a végeredmény, kb. úgy mint amikor régebben szerettem rajzolni. Emiatt egyébként én nagyon sokszor csak úgy otthon sminkelek és nem is megyek ki az utcára az elkészült sminkben és ha le is fotózom magam, azt is csak azért, hogy később lássam a fejlődést, nem pedig azért, hogy posztoljam a képet.

Ha utcára megyek általában csak szempillaspirált használok, ami nem jelent nagy különbséget, mégis szebbnek érzem így magam, és ettől magabiztosabb vagyok. De természetesen smink nélkül is bármikor kimegyek, ha úgy alakul, csak azért mégis kicsit dob az önbizalmamon, ha van rajtam.

2020. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
11%

Máig nem értem, hogy e gyerekes szokástól, miért hiszik, hogy szebbekké válnak örökre.

Ez csak 1 alkalmi flashre jó, nem állandóra.


S mindig csodálkoznak sokan, hogy miért nem szeretnek mellettük felébredni...., mert ki a fene vagy te az első kérdés:)))))...vakolat nélkül.


Másrészt úgy öregíti a bőrüket, hogy 30-ra már vidámparki rémek is.Sminkben napon sétálni, napozni....


Ugyanilyen marhaság a körömfestés...5 éves gyerekek szintje.

Aki egészségesen táplálkozik, annak semmi szüksége bohócjelmezre...esetenként fellépéskor max megérthető.


Hazudjatok csak magatoknak s másoknak s még ti beszéltek őszinteségről, mi:)))

2020. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
84%
Mond már el kérlek, hogy milyen egészséges kajákat kell enni ahhoz, hogy a ruhámhoz passzoló sárga, kék, piros stb színű legyen a körmöm vagy a szám, szempilláim, szemhélyam LoL
2020. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy elvárás lenne, mert nagyon sok nő van aki egyáltalán nem sminkel, és senki sem szólja meg érte.

Én azért sminkelek, amiért festem a hajam, kiöltözök, nyakláncot hordok, ezek is kiegészítők. Nélküle se lenne tragédia, csak olyan lenne mint bálba menni edzős ruhában. Vannak ünnepélyesebb ruhák, cipők amiket különböző alkalmakhoz visel az ember, a smink is ilyen.


Van aki a mindennapokban is szeret sminkelni, esetleg a tinik bőrproblémával vagy idősebbek ráncokkal, egy apró kis kiigazítás sokkal nagyobb önbizalmat ad annak aki mondjuk nincs megelégedve. bőrével, és erről persze nem tehet.


A férfiaknak egyébként is hülyeség lenne sminkelni, mert azt állítjátok hogy sokan "nem szeretik", a másik fele pedig észre sem veszi hogy van-e rajtad, vagy hogy milyen, csak ha torzul sminkelsz.


Esetleg más nők megjegyzik hogy jó a sminked, de sem ok, inkább következmény.


MAGUNKNAK sminkelünk, mert ez egy érdekes, kreatív folyamat. Én magát a smink készítését élvezem, elszórakozni az apró részletekkel, színekkel, kísérletezni, próbálgatni. Akkor is ha senki sem lát.

Ha pedig már alkalmam nyílik viselni egy pár órát, akkor inkább akkor kenem fel, amikor egyébként is mennék emberek közé. Ennyi.



#14-es

"Ha maga miatt tenné valaki, akkor ha 2 hétig nem megy el otthonról, akkor is sminkelne. Ezzel szemben az esetek 90 %-ában akkor sminkelnek a csajok, ha emberek közé mennek."


Milyen rohadt érdekes, hogy mióta karantén van/volt és a nők nem mentek sehova, csak otthon voltak (köztük én is),mégis kisminkeltek, festettek hajat, borotváltak lábat. Már-már olyan mintha nem másért csinálnák! :O Érdekes..

2020. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

En csak alapozót, korrektort, pudert, szempillaspiralt, ruzst vagy szajfenyt használok es a szemoldokomet megcsinálom, ezt a mindennapokra.

De ha buliznii vagy kepet csinálok akkor nem csak ennyit használok 😃

Miert? Mert nekem igy tetszik, a mindennapokra csak azert használok ennyit mert reggel lusta vagyok sokáig bajlódni vele, máskor azért használok tobbet mert ismétlem nekem tetszik, illik a helyzethez, kiakarok próbálni egy új sminket, hangulatfuggo.

2020. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
92%
Jaj es incelek légyszi tavozzatok, tudjuk, hogy megvagytok keseredve de ezt ne a sminken es a koromlakkon vezessetek mar le koszike
2020. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
100%

Rengeteg lányt ismerek, aki egyáltalán nem sminkel, és nem szólja meg őket senki:D

Személy szerint én nagyon szeretek sminkelni, és itthon is szoktam, kb. úgy tudnám elmagyarázni, hogy milyen ez nekem, mint pl másnak a festés vagy a zenélés. Hobbi, amiben ki tudom kreatívkodni magam. A folyamatot szeretem igazán, ahogy készül a smink, a végeredmény meg csak hab a tortán:) utcára is szoktam, bár oda azért jóval természetesebbeket, de előfordul, hogy nincs energiám és smink nélkül megyek ki, azt sem szégyellem azért. Nem hiszem, hogy a nők a férfiak miatt sminkelnék magukat, inkább tényleg maguk miatt, mert így jól érzik magukat, vagy szimplán csak élvezik elkészíteni.

18/L

2020. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

24


Sárgához legyél beteg bááár...:DDD

Kékhez használj kalapácsot körmödhöz, az éppen olyan értelmes, mint mostani szokás;)

Kék szemhéjhoz meg szedj fel egy gyúrós alacsony IQ bajnokot s kipingál majd, természetes úton;)


Mire jó dedósnak kinézni-viselkedni vagy tupírmacának??? Béjemvés kandúr a láthatáron vagy csak új fotó kell tufabuk rajongóknak...

Még megérinteni is irritáló, egy poros fal kb...


Őszinteséget az ne várjon "szépségére", aki magát is becsapja...

2020. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
91%

29


Köszönöm ezt a gyöngyszemet, most nagyon jót nevettem. :D

Nem hittem volna, hogy ennyi primitív marhaságot és elfolytott agressziót lehet bele sűríteni egy sminkkel kapcsolatos kérdésre adott válaszba.


Továbbra sem azért sminkelek, hogy szebb legyek, hanem mert imádom a színes dolgokat és számomra unalmasan néz ki a természetesen egyszínű arcom, ahogy a természetes körmök látványa sem tetszik a kezemen és most végképp meg fogsz botránkozni, de a hajam is pinkre van festve, mert nekem úgy tetszik.


Az meg aztán végképp meghat bárkit is, hogy szerinted csakis az felnőtt, érett nő aki smink nélkül van. Gondolom tipikusan az az ember lehetsz aki a szőrtelenítést megveti, sminkről, műkörömről, hajfestésről azt hiszi, hogy a Sátán maga találta fel és csakis egy barlangból rángatott ősasszonyt fogad el szépnek, hisz fő a természetesség.

És mint tudjuk sampon, tusfürdő, fogkrém, dezodor stb sincs a természetben, mégis remélhetőleg használod őket ;)

2020. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!