Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért sminkelnek...

A lányok miért sminkelnek olyan durván, ha attól még úgyse lesznek igazából szebbek? Fiúk: ti szeretitek ezt?

Figyelt kérdés
Nekem rohadtul nem tetszik, amikor egy lányon egy kiló vakolat van, a hosszú műszempillától pedig a hideg ráz. Nem beszélve a nagyon hosszú műkörmökről....

2019. nov. 3. 21:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok provokálni senkit, a kérdést nem azért írtam ki. Csak érdekelnek más emberek véleményei is.
2019. nov. 3. 21:15
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem azért sminkelnek, hogy szebbek legyenek. A legtöbben inkább hobbiból csinálják, saját maguknak, nem pedig azért, hogy másoknak jobban tetsszenek.
2019. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom így tetszenek maguknak.

Én altalában próbálok "természetessen" sminkelni (értsd.:szemem alatti karikákat tüntetem el+nude rúzs) bár néha én is használok vörös rúzst, mert tetszik :)

Szerintem ha az ember önmagának tetszik az elég nagy önbizalmat ad, gondolom ez a válasz a miért-re.

18/L

2019. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
En nem sminkelek, csak hetvegen, ha bulizni megyunk, akkor se vakolat. Nem szeretnek rancos lenni 40 eves koromra, hogy akkor mar tenyleg csak a kilo vakolat segitsen.
2019. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a látványos smink jobb, mint az, amit észre sem veszel, pláne a lányok/nők önbizalma szempontjából.


Ha van 8 féle szín a szemük körül, és űrlényszerű a szempillajuj, az csak simán szórakozás; nem is igazán smink, hanem már-már arcfestes.

Az igazi veszély abban van, amikor valaki teljesen új arcszerkezetet csinál magának, és eltünteti az összes bőrhibajat úgy, hogy az természetesnek tűnik, azaz létrehozza az idealizált arcképét, amihez soha de soha nem tud felérni. (általában ilyen sminkrol készült képeket linkelnek a pasik, amikor azt próbálják bizonyítani hogy mennyivel szebbek a nők smink nélkül) Na ez az, ami tönkreteszi a természetes önbizalmat.


De persze téged nem ez érdekel, hanem csak azt akartad idehányni, hogy nem értesz egyet vadidegen nők döntéseivel, amit a SAJÁT kulsejukrol hoznak, és nem felelnek meg az esztétikai elvarasaidnak, ami önző és gyerekes. Da hát mit lehet tenni, úgy tűnik hogy az emberek nagy része szentül meg van győződve róla hogy a nők minden személyes döntése csak arra vár, hogy kritizálják őket.

Foglalkozz magaddal.

2019. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
A műköröm általában csak tetszik nekik, nem azért tetetik fel hogy szebbek legyenek. A csúnya műszempilla gyakran a kozmetikus hibája (a héten csak kétszer hallgattam végig hogy xy elcseszte valakinek a szempilláját) és valljuk be, nem mindenki profi sminkes hogy pontosan be tudja lőni miből mennyit kell magára kenni hogy szépnek tűnjön. De van olyan, akinek csak simán így tetszik, vagy aki jobban érzi magát több sminkben, mert olyan önbizalom hiánya van az arcát tekintve.
2019. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem néhány válaszoló miért írja le hogy ő hogyan sminkel, nem ez volt a kérdés, senkit nem érdekel.


Azt vettem észre hogy a buta lányok csinálnak durva és ízléstelen sminkeket, valamiért ők szépnek hiszik így magukat. De van rájuk is vevő, nyilván azok is kb ugyanazt a szintet ütik észben :) ő dolguk

2019. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Nekem meg rohadtul tetszik, úgyhogy én csak örülök neki. Te bajod, ha neked nem tetszik.
2019. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Mi a baj a hosszú körmökkel? Pont ez teszi nőiesebbé. Kár bántani a nőneműeket ezért is...
2019. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A hosszu mukarmoktol engem is a hideg raz, legyen egy picit hosszu, a kevesebb mindig noiesebb.


Es nem tudom, de szerintem a noiesseg belulrol fakad, lehet hangsulyosabba tenni, de akinek nem olyan a szemelyisege az a viragos ruhaban, sminkben es mukormokkel se lesz noies, max nonek kinezo

2019. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!