Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg fix marad a...

Most tényleg fix marad a nyàri idöszàmítàs hogy mindog 1 oràval hanarabb kell kelni? A téli volt az eredeti. A tudosok szerint az ember bioritmusànak a téli felel meg.

Figyelt kérdés

Most fél 7 mult. Igazàbol meg fél 6 van.


Mindenki bírja ezt a korànkelést?



#kènyszeres koránkelès
2020. júl. 22. 06:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy mikor kelsz, csak megszokás kérdése.
2020. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem. Télen minden szuper nyaron meg kések mindenhonnan es hulla vagyok
2020. júl. 22. 06:47
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Meg az a nap se tunik fel mikor az orat elő-vussza veszik. Nem hogy egesz nyáron kómás legyek.
2020. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen, csodás lenne a téli időszámítás, augusztus végén átalszod az első 2-3 világos órát, viszont munka után nem tudsz szabadtéri programot csinálni, mert már sötét van...
2020. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi sötetben is hogolyoztunk.
2020. júl. 22. 07:20
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Ahol én lakom, nem tragikus a közbiztonság, de nem is jó...

Hogy mennék ki futni? Hogy menne ki futni akárki?


Hogyan lehetne fotózgatni este 6-kor, munka után?


Viszont egy játszótér tele van gyerekekkel, szeptemberben még 7-kor kint lehetnek, ha a csodás téli időszámítás lenne az örök, akkor 6-ig lehetnének kint. Bár normál irodai munkarendben 6 előtt haza se érnek az emberek.


Nem a télről beszélek, amikor eleve sötét van délután. Nem is a tavaszról, mert akkor eleve világos.

2020. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

En amugy szeretem a sötétet is.


Elcseszték az egesz életem.notorius késöt csinàltak belölem. Egy munkahelyre nem érek be idöben soha csak külön erövel amihez elég kemény önkontroll kell es nem tudom naponta tartani.

2020. júl. 22. 07:38
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon remélem, hogy a nyári marad, és munka után lehet még világosban kint lenni. Én nagyon nem szeretném hogy télen már 3-kor vaksötét legyen, meg hogy nyáron se lehessen élvezni a hosszú nyárestéket a szabadban... Meg fura lenne nyáron, ha reggel 2-kor kelne a nap. :D

Fáradtság terén még az óraállítós napokat se érzem meg, nem hogy utána x ideig. :D Csak 1 óra.

2020. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Alkalmazkodj és ne rinyálj. Eléggé üres lehet az életed, ha ezen a szép napon ezen pattogsz és csak panaszkodni tudsz.
2020. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem amikor az emberek csak az veszik észre, hogy "1 órával kevesebbet lehet aludni". Azt viszont már nem, hogy 1 órával előbb is fekszel, szóval eléggé irreleváns.
2020. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!