Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek azok a cselekmények/érz...

Melyek azok a cselekmények/érzések amik által úgy érzed mindeféle magyarázat nélkül "világgá" mennél?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 08:13
 1/6 vantel ***** válasza:

Tűz nyaldosná fejbőröm és ez fájna.

Vagy hegyes dárdával bökdösnének.

Esetleg ,ha hangos bemondón kiabálnák jön a savas hab és mindent beborít.

Most tovább nem fantáziálnék erről.

És te?

2020. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyi gondok. Főnökség elvègzett gyorsìtott tanfolyamot, aminek következtével vezetői státuszban dolgozhatnak. Ez a tanfolyam sok mindent megtanìtatott velük, de vannak dolgok, amiket nem tudott. Erre még rájön a magabiztosság, versengés. Tehát, vannak bajok.
2020. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen nekem.


De pont a minap láttam egy dokumentumfilmet. Borzasztó volt. Az anyuka véletlenül égő cigarettát hagyott a gyerekszobában, ami felgyujtotta az egész lakást. Minden leégett, a kislány (két éves) teste 90%-ban súlyos égési sérüléseket szenvedett. Alig élte túl, és persze egész életében viseli a következményeket.

Anyuka nem bírta a bűntudatot, és lelépett. Senkivel, még a saját szüleivel sem tart kapcsolatot.


Na, ilyen esetben nem csodálom, hogy valaki inkább világgá ment; el sem tudom képzelni, hogyan bírná ki, hogy nap mint nap lássa a gyerekét így. :(


Na, hát ilyesmi. Nekem - hála Istennek (kopp-kopp) -, sosem volt még csak hasonló sem.

2020. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háború.
2020. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kilátástalanság, reménytelenség. Amikor azt látom, hogy becsülettel ledolgozom a heti 40-48 órámat, szàmolom a forintokat, mindenbõl a legolcsóbbat veszem, pikkelyes szardínia konzervet kajálok, hogy spóroljak és valószínûleg így sem lesz soha saját házam, nyugdíjam.
2020. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gyereket kellene vállalnom. Meg úgy eleve gyerekek közelében lenni, velük foglalkozni. Emellett olyan betegség, ami a mindennapi normális életvitelben gátol.
2020. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!