Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hirtelen öregedés?

Hirtelen öregedés?

Figyelt kérdés

Sokszor nézem az embereket facebookon és a következőket vettem észre:

Akik 1998-ban , 1999-ben és 2000-ben születtek egyre öregesebbek.

Emlékszem hogy még 2015-ben is néztem facebookon , szintén ugyanebben az évben született embereket de akkor még sokkal fiatalosabbak voltak most meg aki még 1999-ben született már az is tiszta felnőttes.

2015-ben nagyon nem így volt ez...

Nem tudom mi ez a hirtelen öregedés...



2020. júl. 25. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20,21 eves aggastyanokat latsz? En masik Faceboot nezek.
2020. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megint nem értitek. Úgy értem hogy nincs már bennük az a gyerekesség az arcukban , szőrős az arcuk , komolyak stb.
2020. júl. 25. 14:54
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Egy férfi 20 évesen nevezhető már férfinek, 18 évesen jogilag már felnőtt de biológiailag 20 évesen van felnőve

Amerikában gondolom ezért is 21 év a felnőtt korhatár

Az emberek ahogy elvégzik az iskoláikat kilépnek az életbe elkezdenek dolgozni aztán már vége az előző könnyű tinédzser életnek egy darabig biztosan ezért is változnak meg

Sokan családot is alapitanak gyereket csinálnak az is megváltoztatja az embert ha apa lesz (legalábbis a legtöbb esetben)

Ha szerencséje van az embernek akkor 10 év alatt összekapja magát anyagilag úgy, hogy utána ne kelljen gürcölnie többet, ha meg nincs szerencséje akkor meg dolgozhat egész életében

Belefárad az ember a folytonos munkavégzésbe vagy agyilag fárad le mentálisan ha szellemi munkát végez, vagy ha fizikai munkát végez akkor meg fizikálisan fárad el és ettől a viselkedés is megváltozik

2020. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%

Nincs igazad, kedves 10-es. Mára sajnos kiderült, hogy súlyosan alulértékeltük mind a terranóm, mind a bionóm jelentőségét. A bélbaktériumok vezényelnek ugyanis szinte minden életfolyamatot, emellett vitaminokat, enzimeket, hormonokat termelnek. A dopamin 50, a szerotonin 90%-át ők állítják elő. Feltehetően a Dialister, illetve a Coprochoccus fajok, mert a depressziósok bélflórájából pl ez a két törzs hiányzik. De mindegy, melyik törzs pusztul ki a beleidből, mindenképp ráfizetsz, mert a helyét valami más, patogén faj veszi át.

Kedves Csá' Laca, engedelmeddel itt válaszolok a nyilvánosság előtt. Az allergiák s autoimmun betegségek a lyukas bél (alias áteresztő, v. szivárgó bél) szindróma következményei, amely szintén a elborult bálflóra rovására írandó. A vékonybél hártyavékony falát alapesetben vastagon beborítja egy réteg bélbaktérium. Ha ez a fal a helytelen (pl rostszegény) táplálkozás következtében megritkul, a bél fala helyenként csupasszá válik, ahol pl a gombaspórák horgas végű rögzítőlasszócskái felsértik. Itt apró gyulladások, ezek helyén parányi lyukak képződnek, melyeken keresztül emésztetlen fehérjemolekulák kerülnek a véráramba. Folyamatosan! Miután pedig az immunrendszer a testidegen fehérjékre van kihegyezve, belátható, hogy folyamatosan csúcsra van járatva, és a fehérjék mimikrihatásának következtében egy idő után már nem tud különbséget tenni az idegen és valamely szerved fehérjéi között.

Sajnos az orvosi protokoll jelenleg nem foglalkozik a kérdéssel, bár örömmel értesültem róla, hogy a ma már ezt is tartalmazza a tananyag.

2020. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!