Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem kellene...

Csak szerintem nem kellene egy bizonyos kór után az időseknek választási joguk legyen?

Figyelt kérdés
Most a nagyon öregekre gondolok. Mondjuk 75+ idősek. Persze, vannak köztük nagyon okosak is, de vajuk be, ebben a korban már elég butácskák és mindent elhisznek amit hallanak és látnak a TV-ben vagy a neten.

2020. júl. 25. 13:08
A kérdező szavazást indított:
Nem kellene
Kellene
31 szavazat
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy elég befolyásolható a többségük.
2020. júl. 25. 13:10
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Hàt..azert az orszagunk a 75 alattiak tekintetében sem az intelligenciajarol hires.

Olyan tusko sötétek dolgoznak gyarakban is pl.

A gyerekvallalast is IQ hoz kene kötni.

2020. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem tudsz egy ilyen kérdést hiba nélkül kiírni, addig ne ezen gondolkozz.
2020. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos kór után tényleg nem. Ilyen például az Alzheimer kór előrehaladott állapota. De ilyen állapotban lévő betegek valószínűleg nem is nagyon szavaznak. Arról mi a véleményed, hogy egy bizonyos helyesírási készség alatt ne lehessen szavazni?
2020. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Telefonon írtam, és angolra van állítva, szóval az autocorrect is eléggé befigyelt. Nem ez volt a kérdés, de mindegy...
2020. júl. 25. 13:16
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Angolban vannak ékezetes betük?
2020. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Bizonyos kór(ok) után jogos lenne. Pl. amik szellemi leépüléssel járnak.

:)

2020. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A telefon billentyűzetén megtalálható minden fajta ékezet, még ha angolra is van állítva, ha tovább tartom rajta az ujjam, akkor megjelennek a többi ékezetek is. De még most sem ez a kérdés...
2020. júl. 25. 13:24
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Nagymamámból kiindulva tényleg nem kellene. Reggeltől estig hallgatja az m1 meg az atv hülyeségeit, azt sem tudja mi megy a valóságban, vakon hisz abban, amit Orbánka összehord a tv-ben. Szomorú vagyok amikor látom mennyire átmosta az agyát a média, pedig régen egyáltalán nem érdekelte a politika, nem is ért hozzá.
2020. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%

Ezek szerint a nagyid nagyon okos asszony. Ha az M1-en látottakat és az atv-n látottakat összeveti, (Kormány + Ellenzék) és megpróbálja valahol középen megtalálni az igazságot... egyelőre ennél többet mások sem tudnak tenni.

Semmi baja a nagyidnak! Talán neked sem ártana követni a példáját.

2020. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!