Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok,ha stoppolnátok és...

Lányok,ha stoppolnátok és ketten egyszerre állnának meg,hogy elvigyenek ti kivel mennétek és miért?

Figyelt kérdés

Az egyikük egy idős parasztbácsi lenne egy lerobbant autóval

A másik egy vörös hajú negyvenes éveiben járó nő lenne egy luxus kocsival


2020. júl. 25. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem stoppolnék. Igyekszem nem olyan helyzetbe kerülni. Ahhoz én túl paranoiás vagyok,félnék,hogy valami elmebeteg vesz fel.
2020. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 Jó akkor úgy kérdezem lerobbansz kocsival és ketten állnának meg közülük akkor kitől kérnél segítséget?
2020. júl. 25. 14:28
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Mi a luxusauto neked? Aston Martin arkategoria? Ijeszto lenne, ha fel akarna venni egy stoppost, nem?

Pista bacsi meg meg az, a nemzedek, aki hogyha nem kozveszelyes elmebeteg, akkor nem artana a legynek sem.

2020. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem szállnék be senki mellé, és azt is jó eséllyel elhajtanám, aki segíteni áll meg (főleg, ha nem autópálya) Hívnám az automentőt vagy ismerőst.
2020. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A luxusautós hölgyet megkérném,hívjon egy szerelőt vagy a férjemet én meg ott megvárnám. :) ha.telefon se lenne nálam pl.
2020. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Biztonságosabbnak érezném, ha egy nőhöz szállnék be.
2020. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tételezzük fel a bácsinál nincs telefon a hölgynek pedig lemerült a készüléke.Ebben az esetben mit tesztek?
2020. júl. 25. 14:35
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor az idős paraszt..lerobbant autóból könnyebb kiugrani,nem megy 180-al. Plusz idős bácsit lehet lerúgom ha tele vagyok adrenalinnal mert olyat tesz amit nem kéne. És a parasztbácsi nemigen jut se drogokhoz sem fegyverhez olyan könnyen,mint egy fiatalabb városi nő,aki madame is lehet és elvisz k.vának. :D
2020. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
A parasztbacsi mehbizhatobb akinek nem lenne emberrablashoz sem esze meg semmi hasonlohoz.
2020. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A nőhöz.
2020. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!