Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem kapcsoljak mar ki...

Miert nem kapcsoljak mar ki minden kategorianal a pontozast, mint az ismerkedes kategorianal?

Figyelt kérdés
Szomoru, hogy nehany, kevesebb agysejttel rendelkezo elolenynek ez okoz boldogsagot, hogy mindenki valaszat lepontozza. De az is szomoru, amikor csak egy-egy ember "nekem ez nem tetszik" alapon csak azert is lepontozza azt, amit masok hasznosnak talalnak.
2020. júl. 27. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Ne tekintsd versenynek a hozzászólásokat. Ha lepontoznak, az nem büntetés, nem jelenti hogy kevesebbet érne a gondolatod. Csak azt mutatja, hogy van aki nem ért egyet a hozzászólásoddal.


Például ha a valláskritika témában írsz ateista véleményt, vagy Jehova tanújaként, akkor nagy eséllyel lepontoznak, akármilyen értékeset is mondtál.


Én sem rágom rajta a körmöm! Ha tudod, hogy jót írtál, akkor jót írtál. Ha csak egy embernek segíthettél a hozzászólásoddal, már megérte!


Azt nem tudom, hogy tényleg vannak-e olyanok, akik sportszerűen lepontoznak mindenkit. De gondolj bele: még mindig jobb ha így, a virtuális térben éli ki a vágyait, mintha a való életben adná ki a mérgét valaki máson.

2020. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!