Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért szokás...

Ezen az oldalon miért szokás mindig a nőket ekézni?

Figyelt kérdés

Hogy felszínesek, humortalanok, áskálódnak, nem tűrik az őszinteséget, meg mit tudom én, ellentétben a férfiakkal, akik tök megbízhatók, egyenesek, egyáltalán nem pletykálnak, nem is rivalizálnak egymással; lényegében a nők tökéletes ellentétei, és egyetlen rossz tulajdonságuk sincs.

Ilyen kérdéseket, kommenteket olvasok nőktől, férfiaktól egyaránt, és tényleg nem tudom őket hová tenni, mert az én környezetem másmilyen, de le merném fogadni, hogy azoké is, akik szeretik felvenni a "pick me girl" szerepet.


2020. júl. 28. 08:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a témához fűzz hozzá valamit személyeskedés helyett, avagy kattints tovább.
2020. júl. 28. 12:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez oda-vissza alapon megy...
2020. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ezen az oldalon miért szokás mindig a nőket ekézni?"


Talán mert humortalanok, áskálódóak vagyunk.

Jobb szeretjük az apró kis hazugságokat mint az őszinteséget.

Meg mit tudom én még miért.

Ellentétben a férfiakkal akik mint jól leírtad, megbízhatóak és egyenesek. Sőt nem pletykálnak és nem méregetik azt a bizonyost. :)

De a nevükben nem nyilatkozhatom, hiszen nő vagyok.


Igazad adok kedves kérdező abban hogy nem tudod ezeket a személyeket hová tenni.


Magam sem teszem ezt, hiszen miért kategorizálnék számomra ismeretlen embereket.


További szép napot Neked :)

2020. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!