Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még, aki sajátos módon...

Van még, aki sajátos módon oldja meg a pénzkeresést, kajálást, lakhatást, vagy egyebeket?

Figyelt kérdés
Cseréljünk ötleteket! :D Én nem bírom a munkát, pénzem online eladásokból lesz. Két hónapig elég jól megvoltam ebből, de fogynak az eladható cuccok. Kaját innen-onnan szerzek, ha szemétben találok jobbnak tűnőt, beérem azzal. Amennyit lehet, vendégeskedem, de már a csövezésen is gondolkodtam.

2020. júl. 28. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Viszonylag hatásos a metrókocsiban való koldulás. Fogsz egy papírpoharat, és lassan mész végig a kocsin, megállsz minden üléssor előtt legalább háromszor, főleg öregebbek előtt, többen adnak, mintha simán leülve koldulnál. Állítólag 8 óra alatt sokat össze lehet szedni. Hacsak ez is nem számít neked munkának.
2020. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Jelentettem a kérdést~
2020. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Előző, a metróban nem lehet koldulni. Csövesek sincsenek a lejárattól kezdve, ezért is szeretek metróval utazni busz/villamos helyett.
2020. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Beveteli forrasokat kellene növelni. Az eladàs az negativ opcio nem termel penzt.

En pl reszmunkaidös munkàkat vàllalok, es pl a takaritast igy nagyban csinalnam pl ügyvédeknél stb.

Beveteli forrasokhoz teremtenék kapcsolatokat,a nyelvvel pedig szerezhetnék cégeknek külföldi megrendelöket szoval csak telefon jobbra balra az üzleti partnereket összehozni es ennyi.


Olasz ismerösöm aut csinalja hogy külföldi csoro orszagbol vesz millios gépeket pl traktor uttisztito es eladja gazdagabb orszagba. Meg sem kell mozdulnia joforman. Max ha a szallitason sporolni akar akkor nem szervezi hanem szallitja ö maga. 25 evesen 2 kplföldi sajat lakasa van ebböl es 2 audija es röhög hogy amugy csak telefonal mast nem :)


Szova beveteli oldalakat opciokat sorakoztatol en is.

Egyrészt.


Masrészt. Szandekosan nem rokonszenvezek es plane nem masolok sikertelen embereket mert az ember a környezetehez tudat alatt is hasonul. Sikeres emberek erdekelnek azok gondolatmeneti es hozzaallasa. Veltlen sem pàrtolnék egy csövest plane nem süllyednék a szintjere.


Harmadreszt. Exem csinalta ezt hogy volt ezer vendeglatos spanja es mindenhol ingyen evett. Ingyen mozizott ingyen strandolt ingyen szallt meg nyaralasnal stb. Ehhez spanok kellenek csak, mas nem. Extrovertnek es szocializaltnak lenni. Es tudd viszonozni

Pl ö is fözött nekik finomat ha jöttek es bulik utan lehetett nala (ingyen alberlet ugye cserebe lopott àruèrt)lenni/pihizni stb.


Màsok ugye dilerkednek stb. De ök lazàn belekalkulàljàk a börtönt is ugyanis ott is elvannak.


Szova ez a sajatos eletmod hat nem is tudom. Nekem tul sok szinü.

2020. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 nagyon jókat írtál!

Nem saját cuccokat adok el, így termel. Ami tulajdonságokat írtál, azok rám nem jellemzőek, de próbálok fejlődni. :)

2020. júl. 28. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom. Ennek a hivatalos formája a vállalkozás. Olcsón beszerzem Kínából és drágán továbbadom.
2020. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak ugy hivatalosan nem lesz belöle ket lakas szerintem külföldön.
2020. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez, de soha nem csövelek, gazdagságban akarok élni. Daytradelni kezdtem miatta.
2020. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyarország 2020... Szégyen, ha egy ország lakosainak ilyenen dolgoknak kell megfordulnia a fejében, annyira drága az élet és ehhez képest molyfing max130-200 e a legtöbb ember fizetése.
2020. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor albiban laktam, akkor havi negyvenezret kerestem(alkalmi meló), meg otthonról kaptam havi harmincat. Ezekből negyvenezer volt csak a szoba, ahol éltem, plusz még be kellett járni a munkahelyemre (másik városban dolgoztam, szóval a busz elengedhetetlen volt), járművöm nem volt, még egy bicikli sem, utazási támogatás is szintén nulla. Jobb meló sehol nem volt, hiába keresgéltem. Annyit tudtam elintézni, hogy egy évig ne kelljen fizetnem a tb-met, meg minden nap hajában főtt krumplit ettem, vagy 300 forintos mirelit pizzát. Így havi pár Beurer félre is tudtam tenni. Ezek mellett egyébként nyilván senki extra nem volt, pl nasi, fodrász, körmös, vagy hasonlók.
2020. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!