Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utalják egyre többen...

Miért utalják egyre többen Ariana Grandét?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert cuki lányból egy magamutogató, tenyérbemászú qrva lett. :)
2020. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Pont azért, amiért sokan utálják Shawn Mendes-t, Ed Sheeran-t, Lady Gaga-t, Justin Bieber-t, Billie Eilish-t, Dua Lipa-t meg az összes többi ilyen gagyi, túlértékelt popzenészt.
2020. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 pietro.d válasza:
55%
Mert mint ahogy az 1-es válaszoló írta, a Sam&Cat nagyon fiatal, és cuki színésznőjéből egy beképzelt, egocentrikus nő lett
2020. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Még jó, hogy ,Cat egy szerep volt...
2020. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom. Én sosem szerettem, de nem is utálom. Gondolom egyeseknek fura, hogy ő sem állt meg 14 éves kornál.
2020. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Irigység gondolom, de nem mindenkinek lehet szimpatikus mindenki. Bántani meg főleg felesleges, plusz le k*vszni is mivel nem az. Ha valaki nem szereti tartsa magában a véleményét, ezzel csak felidegesiti azokat akik tényleg követik és szeretik a zenéit.
2020. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Aki nem érti annak csak pár szóban. Bemenet egy üzletbe és amikor az eladó nem nézett oda belenyalt utána pedig ráköpött a fánkra. A videóról vették észre de késő mert már eldták azt a kb 3 fánkot. Ez sokat elmond róla, már nem is volt tini. Bocsánatit is csak akkor kért mikor lebukott.

2. Ed Sheeran nem nevezném gagyinak annak ellenére hogy ritkán hallgatom (pár tetszik csak), mert nagyon tehetséges szövegíró. Lady Gaga zenéjét se nagyon szeretem, de neki kivételes hangja van úgyhogy rá se mondanám hogy "gagyi".

2020. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Omg.. És mi van akkor? Mindenki csinál marhaságot nem hiszem el hogy még mindig ezen kell lovagolni mert csinált egy kis hulyeseget..
2020. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Én csak az én véleményemet írtam róla. Mások nevében nem beszéltem. Mivel személyesen nem ismerjük senki se mondhatja hogy ismeri ezért utálja de néha ezeknek a híres embereknek olyan megnyilvánulásai vannak a médiában ami ellenszenvet vált ki. Én utálni nem utálom csak ellenszenves. Zenéjét nem hallgatom csak ha a rádióban megy.
2020. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Mert egy nagyképű, önimádó libaként viselkedik. Nem egy olyan megnyilvánulása volt, ami kiverte a biztosítékot. Agyilag egy 14 éves szintjén van, egészséges, alázatos ember nem tesz olyan dolgokat sorozatosan, amiket ő non stop leművel.

Fánkokat nyalogat egy üzletben. Kicsúfolja egy szegény “csúnya körmű” mexikói rajongóját, mert nincs pénze hetente megcsináltatni a karmait, mint neki, csak azért, mert a megjelenése előtt egy nappal (!) lefotózta egy lemezének borítóját egy üzlet szerencsétlensége miatt. Eltűnt, meggyilkolt gyerekek halálán poénkodik. Biztonsági őröket hívott egy kislányra, mert nem volt hajlandó kitörölni a telefonjából egy olyan róluk készült közös képet, ami nem tetszett neki.

Negatív példát mutat a kiskorú, alig 10 éves rajongóinak. Egy szál semmiben rázza magát előttük, mi több képzeletbeli f@rkakba ül a táncmozdulatai során, és a k*félésről énekel. Rendívül kártékony figura, a kis tizenévesen pedig foggal-körömmel majmolják és utánozzák. Arra biztatja őket, hogy viselkedjenek bátran kis ringyóként, vetessenek a szüleikkel méregdrága Gucci rongyokat, műhajat. A felszínes gondolkodása a dalszövegeiben sincs elkendőzve, - és habár a zenéiben a feléneklésen kívül semmilyen munkája sincs, a “csatlósai” tökéletesen megfestik az irritáló jellemének pilléreit zenei eszközökkel is. És nem csak azért, mert ízléstelen, tucat, ugyanakkor indokolatlanul felhypeolt gumizenéi vannak. Olyan üzenetek vannak ezekben a zenékben, amik nem hogy kiskorú gyerekeknek, - egészséges értékrendű felnőtteknek sem valók.

2020. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!