Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ki ezt a maszkos...

Hogy bírjátok ki ezt a maszkos életet?

Figyelt kérdés

Sajnos mindenhol fel kell venni, de főleg az eu épületkben.


Én kb 2 perc után a földön fetrengve haldoklok, mert nem kapok levegőt.


2020. júl. 29. 23:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

2 percet nem birsz ki? gondolj bele más órákig ebben dolgozik.

ha ezzel egy kicsit is megtudjuk akadályozni a terjedését akkor én nem ellenzem.

2020. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagy kunszt, ragasztósgép mellett 8-12 órában napi szinten megszokja az ember.

Maszktól is függ, hogy milyet hordasz. Ez az eldobható maszk rosszabb viselet, mint amit a ragasztógépnél használtam, de nem nagy kunszt ez se, észre se veszem, ha rajtam van, bár én a maszkozásba belevagyok szokva.

Maga a maszk a gépnél sem jelentett problémát, sőt jobb volt, hogy rajtam volt.

2020. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Úgy hogy nem hisztériázok mindenen mint egy idegesítő kölyök.
2020. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az 30-40 perc amíg rajtam van nem igazán okoz gondot.
2020. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Nehezen,ingázom Németország és Ausztria között aztán csodálkozom hogy senki nincs maszk a boltban csak engem néznek hülyének,ezekután akkor mondom én sem viszek be többet ott meg kellene a maszk de rendesek adnak így venni sem kell 😀

Valamelyik tartományban kell maszk a másikban nem, szóval igen ez a korona vicc,itt és mindenhol csak a arról szól a dolog hogy el tudják adni a dolgokat, milyen jó üzlet a maszk majd a szérum na meg a vizsgálatok is jó pénz lesz valamelyik nagy halnak.

2020. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Minimális kellemetlenségen kívül semmi hátrányt nem okoz. Ha te 2 perc után haldoklasz tőle, az nagyon nem egészséges, könnyen lehet valami komoly légzőszervi rendellenességed. Érdemes lenne kivizsgáltatnod.
2020. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Monddd már, milyen maszkot hordtál?
2020. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%

Ahova én járok, ott nem szólnak, ha kivan az orrod, amióta nincs veszélyhelyzet, szóval így elviselem.

De vásárolni jellemzően nem megyek oda, ahol kérik, kész elmebaj, hogy eladó, akinek nincs hatósági jogköre, ilyet tegyen, és az ilyen hülyék nem érdemlik meg, hogy pénzt adjak nekik. Mindig megtalálom az arra érdemesebb embereket.

2020. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Hetente kb fél órát van rajtam összesen, mostanában jobban hiányzik a levegő, de ez van
2020. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%
En is az orromon veszek levegöt.nem a maszkbol szivogatom vissza a szendioxidomat. Be is parasodik gözölödik, abszolut fullaszto nekem is. Sima gyogyszertari.
2020. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!