Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Publikálsz magadról maszkos...

Publikálsz magadról maszkos fotót vagy inkább nem akarod?

Figyelt kérdés
Vannak, akiknek még tetszik is ez a maszkosdi és direkt kitesznek magukról maszkos képeket. (Sőt! Önmegdicsőülnek, hogy micsoda felelősségteljesek, stb.) Ugyanakkor van, aki annyira utálja, hogy semmiképp nem is hagyja, hogy maszkos kép megjelenjen róla, épp elég baj ez az ésszerűtlen kötelezés.

2020. júl. 6. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Utálom a maszkot, ne fotózzon így senki.
Elfogadom a maszk kötelezettséget és fotón is szerepelek benne.
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem a face, vagy az insta, és semmi köze az immunrendszerhez.
2020. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha rossz a kategória, kérem az Admint, tegy át jóba. Köszönöm.
2020. júl. 6. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem publikálok magamról sehol semmit. Mástól is elvárom, hogy ne is csináljanak rólam képet. Se maszkban, se nélküle.
2020. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a barátaimnak küldtem képet maszkban, mikor szarrááztam benne 😂
2020. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tettem ki maszkos képet sehova magamról, de csak azért, mert nem szeretem, ha fényképeznek. Amúgy éppenséggel nem vagyok nagy nyertese a genetikai lottónak, maszkból viszont van tök jó fazonú, ami kifejezetten jól áll, hiszen eltakarja az arcom nagy részét :D Úgyhogy akár fotózkodhatnék is benne.
2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez a maszkos mizéria egy ba..romság. De nyugodtan hordja az, aki akarja.
2020. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én zárt térben felveszem a maszkot, de nem posztoltam róla képet és nem is fogok. Alapból nem szoktam posztolgatni magamról, nem ezzel fogom elkezdeni :)
2020. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!