Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor igaz, hogy tombol...

Most akkor igaz, hogy tombol a koronavírus, vagy átverték az egész emberiséget?

Figyelt kérdés

Te hogy látod?

Van mitől félni?



2020. júl. 30. 10:30
A kérdező szavazást indított:
minden igaz, amit mondanak
csak részben igaz, sok a torzítás
árverés az egész
74 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
32%
Szerinted azért halnak meg tömegesen az emberek, mert át akarnak verni valakit????
2020. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Lehet a híradásokat szándékosan manipulálják, hogy megfélemlítsenek minket...
2020. júl. 30. 10:38
 3/61 anonim ***** válasza:
62%

Mi lenne a konkrét célja az átverésnek? Mert ezt még sehol nem láttam megmagyarázva. Tegyük fel hogy van valami gyíkember-háttérhatalom, aki bekamuzza a népnek hogy itt egy vírus. És ez azért jó nekik, meeeert....?


Nekem fura ez. A vírusok erről híresek, hogy időnként mutálódnak. Nem értem miért olyan elképzelhetetlen ez sokak számára, hogy jött egy vírus új mutációja, és megfertőzött sok embert. Mintha ez olyan irreális lenne hogy alternatív sztorikat kell gyártani... :D

2020. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
23%

Az elejétől a végéig nézd meg. Az elsőtől az utolsóig igaz az amit mond:


https://www.youtube.com/watch?v=WuGWveTEu7w

2020. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
65%

Nem gondolnám hogy minden igaz, de van vírus, meghalnak emberek és jó lenne, ha a sok idióta nem munkálkodna azon, hogy jobban terjedjen.

Nem is csak az, hogy nem vesz maszkot a boltban, de ezek a keményvonalas maszk és egészségügyellenesek, akik szerint Trump pedofilokat csuk le, direkt összeomlasztják a gazdaságot, adrenochrome, 5G, Soros.. nem értem, honnan ez a sok hülyeség... facebookon egy csomó ismerősöm benne van a normális életes csoportban, hát annyi idiótaságot rég láttam egy helyen.

Egyébként meg eü dolgozó vagyok, közelről látom mi megy. Nem halnak meg naponta százan kínok közt fetrengve, de azért elég kellemetlen betegség ez, inkább bírjuk ki a plázázást és ne mászkáljunk órákig maszk nélkül a tescoban.

2020. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
69%
Már azt hittem, a konteók lassan kihalnak.... :-DDD
2020. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
28%
Van vírus. Kína és Észak-Korea közösen szaporították, hogy szétszorhassák az emberek között és leigázhassák a világot. A labor nem Kínában van, hanem Észak-Koreában, ott senki se keresi. Kína pedig most olyan gazdag lesz, hogy meg tudja venni azt a 10000 darab hordozórakétát, amit Észak-Korea félretett neki.
2020. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
46%

Vajon ha elkezdem terjeszteni, hogy a Hold sötét oldalán kísérletezték ki a vírust, mennyien fogják bevenni?

Anyukám naponta új konteókkal lep meg, kezdem unni..


Egyébként akkor nincs vírus.

De van 5G, ami a vírust okozza.

Hopp. Akkor mégis van vírus?

2020. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
61%
Úgy gondolom, van vírus, csak idő kell, hogy kiismerjük a természetét. Én pedig nem rendelkezem olyan egészségügyi ismeretekkel, hogy felülbíráljam az egészségügyi szakértőket.
2020. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
56%

#8: :-D :-D


A konteósok nem a logikájukról híresek.... :))

2020. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!