Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az anyajegy vizsgálatnál ti...

Az anyajegy vizsgálatnál ti teljesen pucérra vetkőztök?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ti mondjátok, hogy nézze meg ott is (intim terület körűl) az orvos vagy az orvos mondja nektek, hogy vetkőzzetek le ott is?

2020. júl. 30. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, kell. Megkérdezi, hogy van e ott, azt megmutatod, félrehúzod a ruhát azt kész. Ha meg olyan helyen van, akkor igen.. meg kell mutatni. És?
2020. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amikor voltam maszek bőrgyógyásznál én mutattam meg neki azokat az anyajegyeket amiket akartam, szóval nálam deréktól lefelé maradt minden. Sőt felül én a hónaljam, nyakam mutattam, meg asszem a hátam még megnézte.

Sztk alapon nem voltam, de gyaksziztam ott, ott is csak a páciens által mutatott anyajegyekkel foglalkoztak.


De asszem van olyan vizsgálat ahol lefényképezik az összeset, és később össze tudják hasonlítani. Ilyen felénk sajnos nincs.

2020. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen nem kell csak ott, ahol van az anyajegyed. Tőlem megkérdezték, hogy hol van még anyajegyem és azokat kellett még megmutatnom.
2020. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!