Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bejegesedett...

Mit tegyek, ha bejegesedett kis csicska vagyok az unokatesóm és a barátnői között?

Figyelt kérdés

16 vagyok, és most jelenleg a nagynénémnél nyaralok. Van egy 14 éves unokatesóm, lányok vagyunk mindketten. Hiába 2 évvel fiatalabb, évekkel le vagyok maradva tőle mindenben.

Tegnap délután lementünk a parkba a barátnőivel. Az még hagyján, hogy meg se mertem szólalni előttük, csak akkor, ha kérdeztek, és akkor is mindig az volt a válaszom, hogy nem. Nem csókolóztam, nem volt még barátom. Nekik már volt. Úgy elszégyeltem magam előttük, és kellemetlenül éreztem magam amikor pasikról beszéltek, mert én senkinek nem kellek és le fogok maradni a tini szerelemről. Olvastam, hogy azok lesznek felnőtt korukra kapuzárási pánikban, akik tinédzserként nem csináltak semmi tinédzseres dolgot. Én nem csináltam semmi ilyet, barátaim se nincsenek nagyon, akik elhívtak volna nyáron valahova is, csak most az unokatesóm. Olyan gáznak érzem, hogy itt vagyok 16 évesen, más élvezi az életet, én meg szinte semmit nem csináltam egész életembe, és apámon kívül más fiú nem mondott nekem dicsérő dolgot.

Le vagyok maradva a korosztályomtól és nem érzem jól magam. Persze hogy nincs önbizalmam, amikor senkinek se kellek. A fiúk előbb megnéznek egy kukát, mint engem.


2020. aug. 1. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ahj, ne mondd már ezt! 16 éves fiúk még olyan éretlenek, mint egy szem szőlő. Attól, hogy téged nem hívnak el, még nem jelenti azt, hogy nem tetszel senkinek. Ebben a korban nem szeretik nyíltan kifejezni az érzéseiket. Ne parázz rá, nem maradsz le semmiről, később nem lesz kapuzárási pánikod és minden szépen jönni fog a maga idejében. Sose hasonlítsd magad másokhoz, mert mindenki teljesen más úton halad. :)
2020. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy lemaradva semmivel. Nekem pl. 18 évesen volt az első barátom (kb. két hónapig jártunk), a szüzességemet meg 20 évesen vesztettem el. És tudod, egyáltalán nem bántam meg a dolgot, mert olyannal feküdtem le, akivel jó volt a szex. És agyilag is érett voltam a dologhoz. Nem kell azért teperni, mert "jaj, az osztályban már csak én vagyok szűz". Ne a nyájjal vonulj. Engem is megszóltak, mert 15-16 évesen még nem pasiztam, nem feküdtem le senkivel és nem rúgtam be minden hétvégén. De nem éreztem, hogy attól lennék menő nagylány, hogy minden héten más fiúval vagyok együtt. Nem akartam olyan lenni, mint az osztálytársnőim többsége, akik hétfő reggle azt se tudták nagyon, hol vannak, és a szexen kívül semmi sem érdekelte őket.


Szóval, légy önmagad és próbáld meg elfogadni magad olyannak, amilyen vagy. Ne siettesd a felnőtté válást, meg a fiúzást. Az első csók meg többnyire nem egy nagy élmény, csak felfújják. Nincs benne semmi különleges.


Az ilyen "azok lesznek felnőtt korukra kapuzárási pánikban, akik tinédzserként nem csináltak semmi tinédzseres dolgot" dumát meg felejtsd el! Nem az a tinédzseres dolog, ha fűvel-fával lefekszel és másnap nem emlékszel rá, kinek az ágyában vagy és mi történt.

Keress olyan barátokat, akivel másról is tudsz beszélni, nemcsak a pasikról. Keress hasonló érdeklődésű embereket. A mai fiatalok úgyis olyan hamar fel akarnak nőni, pedig a gyerekkor és a tinédzserkor nagyon rövid. Túl hamar elröppen, ha pedig hülyeségeket csinálsz, lehet, hogy életed végéig szívsz vele.

2020. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy én fűvel-fával akarok szexelni? Írd le, hol írtam én ilyet?


Amúgy meg ha olyan éretlenek lennének a 16 éves fiúk, akik nem tudják kinyilvánítani az érzéseiket, akkor miért van az, hogy más lányokhoz odamennek, hozzám meg nem? Mert olyan szép vagyok, mi?

2020. aug. 1. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Annak van kapuzárási pánikja, aki nem bírja az elköteleződést és ennek nincs köze a tini dolgokhoz.

Nincs veled semmi gond, a fiúk is ugyanilyeneken mennek keresztül, ugyanilyeneket éreznek csak azzal nehezítve, hogy elvárják tőlük a kezdeményezést is.

Nem vagy lemaradva semmiről. Nekem pl 25 éves koromig nem volt barátom, de aztán megismertem egy fiút és összes hazasodtunk pár évvel később. Aki meg 14 évesen is már pasizott, még mindig ott tart, hogy havonta váltogatja a pasikat. De olyan is van, aki 8.-ban jött össze a barátjával és még mindig együtt vannak.

Nem vagy lemaradva semmiről, az első jól írta, a magad útján kell járnod. :)

2020. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Arra nem gondoltál, hogy te mondjuk nem a “nagymenő, nagyszájú” fiúkáknak jössz be, hanem a normális, picit visszahúzódóbbaknak? De még egy kulisszatitkot elárulok, minél inkább azt sulykolod magadba, hogy mások szebbek mint te, akkor ezt olyannyira el fogod hinni, hogy még a kisugárzásodon is érződni fog.
2020. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, én 24 éves koromig nem csókolóztam, nem volt senkim. A húgomnak 13 éves korai óta folyamatosan volt pasija, 2-3 havonta mindig új. Szóval akkora szarkupacnak éreztem magam, hogy el sem tudod képzelni.


Én most 28 vagyok, az első barátom lett a férjem. Van egy féléves kislányunk, a férjemnek biztos munkahelye, engem is várnak vissza a volt munkahelyemen mikor a pici 3 éves lesz :) Szóval olyan életem van, amiről álmodni sem mertem.


A húgom most 26 éves, született két gyereke 19 és 21 éves korában, szétmentek a gyerekek apjával, majd összejött egy másik férfival, akitől ismét született egy gyereke, de már vele sincsenek együtt. Albérletből albérletbe cipeli a 3 gyereket, pár havonta új pasi, aki mindig lelép...


Hiába volt rengeteg pasija fiatalon, semmi pénzért nem cserélnék vele.

2020. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Igen, nyilván akinek 100 évesen volt először pasija, az olyan roppant boldog, hogy majd szét reped a piája. Aki meg 13 évesen volt az első fiúja, az nyilván magányos és mindenki elhagyja. Igen, tudjuk. Nyugtassátok csak ezzel magatokat drágáim, mást nem tudtok.
2020. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es, sajnálom, hogy annyira szar életed van, hogy zavar mások boldogsága...
2020. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

4es vagyok, 14 évesen lefeküdtem egy interneten megismert emberrel, mert ugyanilyen idiótán gondolkodtam és én is menő akartam lenni, de ezután sem lettem se menő, se boldog. Mert nem ezen múlik egyik sem. Jól meg is bántam, mert gyökér döntés volt és veszélyes is.

És igen, aki felnőtt korára nem társfüggő, lelakott, kiélt hulladék, jobb eséllyel lesz boldog. Ez ilyen egyszerű.

2020. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!