Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülnétek ha bebörtönöznének...

Örülnétek ha bebörtönöznének Magyarországon minden neonácit, skinhead-et és futballhuligánt?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek gyakran csoportosan fizikai bántalmazással fenyegetnek békés, társaik iránt lojális állampolgárokat; ezért határozottan veszélyt jelentenek mind a gyerekekre, mind pedig a felnőtt társadalomra. Vagy nem így gondoljátok?

2020. aug. 2. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, helyesnek tartom.
Nem, nem tartom helyesnek.
54 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ehhem... es majd jol letartoztat a gondolatrendorseg.
2020. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Csak a futbalhuligánokat(nem vagyok neonáci sem skinhead).
2020. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Olvass utána kik is valójában az igazi skinheadek te tájékozatlan majom!
2020. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert nélkülük még kevesebb MAGYAR lenne az "országban". De nyugodtan börtönözd be őket, hátha leszurkálják meg kifosztják a gyerekeinket meg a felnőtt társadalmat azok, akik megmaradtak és lassan többségbe kerülnek.
2020. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok.A This is England című filmet ajánlom figyelmedbe!
2020. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#3: Utánaolvastam már akkor, amikor Te még a világon sem voltál és köszönöm szépen, nem kérek belőlük! Ha én majom vagyok, akkor Te meg egy lekváros kenyér amit fejjel lefelé a földre ejtettek!
2020. aug. 2. 11:46
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Ha mennek velük azok is, akik mosdatlanul utaznak tömegközlekedésen, és akik vasárnap reggel hívogatnak kérdőívkitöltéssel, akkor felőlem oké. :D
2020. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Mesélj már nekünk, Rémusz bácsi, hol láttál te olyat, hogy ezen 3 csoport képviselői gyermekeket bántalmaztak volna?
2020. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
De a te adódból lesznek eltartva, etetve, itatva, tv-ztetve, szórakoztatva.
2020. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Ugye tudod,hogy az igazi skinheadek antirasszisták és a jamaikai bevándorlók és az angol munkásosztály egyesülése alapján jött létre?


Ja,bocsika én nem tudhatom,mert csak 20 éves vagyok és véletlenségképpen ilyen társaságokba mozgok,de nyilván te jobban tudod,mert eddig csak boneheadekkel találkoztál,akik csak verik a mellüket mekkora magyarok és néha elvernek egy pár cigányt,akiket mi,igazi skinheadeket utáljuk,mert lejáratnak minket és elfeledtetik ezzel az országgal honnan is kezdődött ez a szubkultúra,mert karlengetésből és Hitlerre m@szturbálásból biztos,hogy nem.


20/L

Amúgy 3-as voltam.

2020. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!