Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagykanizsán, esetleg körülött...

Nagykanizsán, esetleg körülötte (pl. : faluban) lehet még találni skinhead-et?

Figyelt kérdés
És ha Igen, merrefelé? A választ előre is köszi ^^.

2019. febr. 25. 16:20
 1/6 anonim válasza:
Szinte mindenhol találkozhatsz ilyen beállítottságú emberrel. Csak már nem lehet felismerni külső jelek alapján nem annyira látványos mint anno. Az átlagos embernek nem könnyű közel férkőzni az ilyen csoportokhoz....
2019. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kiváncsi lennék hogy nálad a skinhead mit jelent?

legyen kopasz?

tény h az vagyok, ismerek pár cigány gyereket , de társaságot nem alkotok velük. Nem vallom magam úgy különösképp semminek. Inkább csak vannak szélső jobbos nézeteim.

2019. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kiegészítve a válaszom inkább bonheadnak nevezném magam mintsem skinheadnek
2019. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Nálam a skinhead nem csak azt jelenti h kopasz az illető, de erre most nem térnek ki hogy miért. Azért köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 2. 09:58
 5/6 anonim válasza:
Lehet Kanizsán, én is bent vagyok a köreikben, pontosabban igyekszem, bár igaz, gót vagyok, de kedvesek, és megosztják a világnézeteiket. Azok, akik nem illenek oda, persze kiteszik, meg megvetik, de próbálják kerülni a fiziklális erőszakot, mert tanulnak és vannak már páran, akik családot terveznek. Nem kell nekik balhé, csak az eszme.
2021. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Igaz, vannak, akik külföldön élnek átmenetileg, meg más városokból járkálnak, de az egy csomópontjuk.

2021. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!