Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ilyen jó Siófokban?

Mi ilyen jó Siófokban?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalakon, ahol fent vagyok, kb minden második-harmadik ismerősöm Siófokon van. Tesz ki képeket, vagy megjelölik, hogy épp ott van.

De tényleg, 10-ből szerintem 7-8 ismerősöm jelenleg ott van, vagy már volt ott idén.


Mi olyan jó Siófokban? Mi vonzza az embereket?


2020. aug. 2. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

"Mi vonzza az embereket?"


A többi hülye!

Ezek szeretnek egymás se. gében lenni, mert csak ott érzik jól magukat.

2020. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy valami konkrét dolog.. valami látványosság, egy jó szórakozóhely/étterem, vagy valami.


Ezekszerint akkor csak "menő" Siófokra menni és azért választják sokan úticélnak, mert oda sokan mennek akkor az biztos jó?

2020. aug. 2. 16:48
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Mutatni, hogy ők milyen jól érzik magukat... aztán meg 1 hét letelte után visszamennek a gyűlölt munkahelyükre, a gyűlölt kollégáik közé.. és dolgoznak újabb 1 évet, hogy elmehessenek 1 hétre valahova máshova.. vagy jó esetben 2 hétre.
2020. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, Te magadból indulsz ki.. De amúgy értem mit írsz.
2020. aug. 2. 16:52
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Én voltm pár részéb a Balatonnak

De sehol nem volt olyan tiszta szép homokos a víz és pergős élet este a sétányon megfizethetőbb árban mint az északi part.

Egyszerűen jó volt ott jól éreztem magam és nem kellett este unatkozni

2020. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
pl. a Petőfi sétány. Én is szeretek ott esténként mászkálni, ha ott vagyunk. Nem hiszem, hogy emiatt rosszabb ember lennék, mint az aki egy másik városban mászkál vagy szórakozik éjjel. :D
2020. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Ásványmúzeum, Rózsakert.

De legfőképpen: "Jaj, úgy élvezem én a strandot"!

2020. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Siofok a deli-part fovarosa. Ott van a legtobb party hely, ott van a legtobb fiatal, ott zajkik az elet.


Tobbi helyeken csaladosok meg nyuggerek vannak esetleg egy-ket horgasz.

2020. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Én a sétányon szoktam lógni, csak gyrost ne egyetek ott, mert megfosat, mint az állat
2020. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen, amikor az enyingi cigányok felvonulnak időnként Siófokon.

[link]

2020. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!