Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjek díjat?

Hogyan nyerjek díjat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan nyerhetek díjat? Nem sportra gondoltam, de milyen versenyek vannak, ahol megmérettethetem magam más emberekkel és a végén kapok valami elismerést?

2020. aug. 2. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy miben vagy annyira jo, hogy barkit letudsz gyozni benne!
2020. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem kapsz egy elismerést. Pláne ha leírnád mégis mi érdekel. :)
2020. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Kiskoromban cseresznyemag prucckolesbol nagyon jo voltam ... de jo voltam csoveskukorica lopasbol is :)
2020. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Egyetemen megméretteted magad másokkal es kapsz elismerést.

A teljesitmeny arányos bérezés ugyan ez.


Bár egyik sem díj.

2020. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan tomegsport rendezvenyeken ahol van nevezesi dij, a vegen adnak valamit annak elismeresere, hogy reszt vettel.
2020. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyasmire gondolsz ahol be kell fizetni vmennyit és minxldenki kap egy plecsnit?
2020. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem olyanra. Olyanra, ahol valami verseny végén a győztes kap valamit. Pl. futóversenynél az érem.
2020. aug. 2. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Nezegesd meg a rekordok konyvet ... talan talalsz valamit amit megprobalhatsz megdonteni (Hajnal Timeat?)

:)

2020. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Abból a sok információból, amit megosztottál magadról velünk, szerintem egyértelmű, hogy valami ilyesmi versenyre kellene menned:


[link]

2020. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen gondolkodom már nagyon régen. Egész életemben semmilyen díjat, vagy érmet nem kaptam. Én ezért Teljesítmènytúràra szeretnék menni, ott szinte mindig kap minden résztvevő èrmet. Már jó ideje tervezem egyébként, de a környékén soha nem indul, pedig biztos jót tenne a kisebbsègi komplexusomnak.

Ha egyébként horgászok, ajánlom a horgászversenyt is(arra is tervezek a következő években menni).

2020. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!