Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova jegyeznél fel egy bejelen...

Hova jegyeznél fel egy bejelentkezési adatot, ha azt akarod, hogy senki ne találjon rá?

Figyelt kérdés
Párom hozzáfér minden fiókomhoz, az egész számítógépemhez, mobilomhoz. Bár nem szokott benézni sehova. Tudtommal.

2020. aug. 3. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Az már komoly baj, ha egy ilyen felmerül benned, és így titkolózol egy kapcsolatban.
2020. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem jegyezném fel sehova, hanem megjegyezném.
2020. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, ezt a részét rendezem én.
2020. aug. 3. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Akinek nincs vaj a füle mögött, nem kell dugdosnia a jelszavát. Kicsit gondolkodj el magadon és a kapcsolatodon.
2020. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2 A fiók kell, de nem akarok belépni. Így meg elfelejtem.

Hogy érthető legyen, csak valami tárolására használom.

2020. aug. 3. 14:19
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 Rendben, de most inkább ezen gondolkozok.


Elnézést, de miért nem lehet a kérdésre koncentrálni? Miért kell mindig véleményezni? Mintha másnak nem lenne mindegy, hogy a kérdezőnek milyen a kapcsolata.

2020. aug. 3. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

1, 4: És ha a párja láthatja, akkor mindenki más is??? Nincs titkolni valóm a párom előtt, de nem szeretném, hogy bárki más tudja a jelszavaimat.


Kérdező: írj be a telefonodba egy névjegyet, és annak az adatai közé írd be. Így csak a nevet kell megjegyezned, és ott meg tudod nézni, ha elfelejted a jelszót.

2020. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem a szakácskönyvemben írt számokat, rövidítéseket mindig azt hittem recept kiegészítők. A halála után évekkel jöttem rá hogy különböző fiókok és erre is csak véletlenül.

Nem kell semmi extrára gondolni :) céges adatok voltak.

2020. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb, ha telefonszámnak álcázod, vagy könyvcímnek, vagy hasonló módon kódolod, a többi hasonló adat közt.
2020. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Ne magát az adatot jegyezd fel, hanem kódold. Amit feljegyzel, az legyen egy olyan dolog, amiről tuti eszedbe jut a jelszó, azt beteszed a hasonló adatok közé (pl. ha egy születésnap, akkor beírod a naptárba) és annyi. Az ilyesmi általában érdektelen mások számára.
2020. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!