Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Mennyi volt a legtöbb idő, amikor nem mentél sehova?

Figyelt kérdés
Úgy értem, csak otthon voltál és sehova máshova nem mentél. Történt valami? Pl depresszió stb...
2020. aug. 3. 15:57
 1/7 anonim válasza:
74%
4-5 nap, utána boltba csak elszalad az ember, ha másért nem is.
2020. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
veszélyezetett terhesség, másfél hónapja max dokihoz mozdulhatok ki. Szóval van hogy két hétig semmi. Már lassan örülök egy vérvételnek is, mint program.
2020. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
2 hónap március 16 es május 16 között, Covid.
2020. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hú, szerintem max. három egymás utáni nap. Nem bírom sokáig egy helyben. Ez idő alatt is dolgoztam (itthon van az irodám).
2020. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
3 hét a karantén alatt
2020. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Betegség, influenza, törés, műtét, ilyenek miatt, nem tudnám megmondani, talán 7-10 nap.
2020. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Otthon 2-3 nap amit kibírok, utána mennem kell. Ha más nem, boltba, sétálni, bárhova. Ellenben hoszabb időt töltöttem már kórházban, egyhuzamban egy hónapnyit nagyjából. Régen volt, már nem emlékszem pontosan.
2020. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!