Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leírnátok a legsötétebb,...

Leírnátok a legsötétebb, legféltettebb titkaitokat?

Figyelt kérdés

Az enyéim nem sötétek, de tény hogy senki se tud róluk. 1)Minden évben kijelölöm azt a dátumot amikor úgy gondolom, hogy alkalmas lenne öngyilkos lenni (ez mindig ugyanaz a dátum amúgy), és mikor "túlélem", akkor írok egy levelet a jövőbeli önmagamnak arról, hogy miért nem tettem meg. Ezt már 4 éve teszem. A dátum április 23. Nincs különösebb indok rá hogy miért pont ez a nap.

A másik hogy meleg vagyok és tetszik nekem a legjobb barátnőm, de nem mondom el neki soha semmiképp, mert tudom, hogy nem fogadná el és ezzel tönkre menne a 10 éve tartó barátságunk.

19/L


2020. aug. 3. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem írnám le. Azért hívják titoknak.
2020. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
És nem meleg vagy, hanem leszbikus.
2020. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudsz titkot tartani.
2020. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
nem fogom leírni. Nincs túl sok egyébként, csak olyan amit nagyon szégyellek és/vagy bánok.
2020. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Biszex vagyok, az öngyilkosság egy lehetőségként mindig itt van nekem hogyha bármi balul sülne el az életemben, túl vagyon a bulímián és a gyógygszerfüggőségemen. Ezeket senki nem tudja rólam, még a családom se pedig még mindig velük élek
2020. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ez tisztára olyan, mintha én írtam volna régen. (amúgy aztán elmondtam a barátnőmnek, de megbántam)

Nem gondoltam volna, hogy valaha is 20 éves leszek, de hát túléltem valahogy, és most már örülök, hogy nem lettem öngyilkos.

2020. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Én vagyok Batman.
2020. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer szerelmes voltam egy haveromba, aki meleg volt. Azóta megszakadt a kapcsolatunk, de néha még most is eszembe jut.

Egyszer kavartam egy roma pasival, ezt nagyon titkoltam mindenki előtt.

Az igazi apám nem a legbecsületesebb ember, és utoljára 13 éve láttam őt.

Nem vagyok képes egy olyan dologra, amire mindenki más igen, és így nem lehetek az, aki akarok lenni, és nincs B tervem. Emiatt lassan két éve ostorozom magamat lelkileg, és ez nagyon fáj, azt hiszem kisebbségi komplexusom lett emiatt, de erről soha senkinek nem beszéltem még, de nagyon sokat gondolok erre.

2020. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerre 3 lányt dugok🤓🤗☺️
2020. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
70%

Transznemű vagyok viszont a szüleim nem tudnak róla és nem is tervezem nekik elmondani.


Éheztetem magam mert egy gyenge alak vagyok aki arra se képes rávenni magát hogy egészségesen egyen és edzen a jó alakért. A szüleim erről se tudnak.

2020. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!