Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám visszazökkenteni...

Hogy tudnám visszazökkenteni magam a realitásba? Orvoshoz kell mennem és rettegek. Már nem tudok normálisan gondolkozni, a legsötétebb diagnózis lebeg a szemem előtt.

Figyelt kérdés
Valahogy szeretnék előre nem rettegni, és végig csinálni a nem alszom semmit az idegességtől és reggel hasmenest kapok és alig állok a lábamon műsort amit előadok minden orvoshoz kell menni alkalommal. Ráadásul valószínűleg feleslegesen mert jó eséllyel nem lesz komolyabb gond.
2020. júl. 29. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress pszichológust.
2020. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a "nagyon hasznos" választ tegnap írtam ki a kérdést és ma kell orvoshoz mennem. Szerinted honnan akasszak le ennyi idő alatt egy pszichológust? Másrészt atzól is ugyan ilyen rosszul lennék.

Egyebként te ilyen papagáj vagy? Aki ha kell ha nem oda írja minden kérdés alá ezt a roplant hasznos választ?

2020. júl. 30. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:

"amit előadok minden orvoshoz kell menni alkalommal"

Tehát nem arról van szó, hogy tegnapról mára kellene valami megoldás, hanem arról, hogy régóta fennálló probléma. Ezért javasoltam a pszichológust. Nem mindenkinek szoktam ezt javasolni, hanem csak annak, akinek úgy gondolom, hogy hasznos lenne. Egyébként meg sokan mások is pszichológust szoktak javasolni elég sok kérdezőnek (ami nem is csoda, amilyen kérdések itt vannak), úgyhogy nem tudhatod, hogy mindig én vagyok-e az, aki éppen ezzel jön.

2020. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!