Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány párotok van tinderen?

Hány párotok van tinderen?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen a kérdés azokhoz szól, akik aktívan használják az alkalmazást.


Milyen neműek és hány évesek vagytok?


2020. aug. 6. 22:43
A kérdező szavazást indított:
0
1-3
4-10
11-20
21-30
31-50
51-100
101-200
201-500
500+
10 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Eddig kb 15-20 matchem volt, abból egyetlenegy lány volt értelmes, csak ő unmatchelt, hurrá.


Lassan három hónapja vagyok fel Tinderen


20F

2020. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Három hónap alatt az tök jó. Mondjuk ha pesti vagy ott nem nehéz ennyit összehozni, de vidéken igen.


Nekem 60 körül van, de kb. Minddel szét kellene válni.

2020. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fél év alatt lett 2000 körül. De már nem tinderezem egy ideje, férjnél vagyok (és ott ismertem meg). :) Abban én is egyetértek, hogy ezeknek az embereknek kb 1%-a volt értékelhető társaság, háromnegyedükjel pedig sosem beszéltem.

26N

2020. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Itt is szépen lejön, hogy egy nőnek mennyire nem kell semmiért megdolgoznia az életben...
2020. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4: Én annyira nem élveztem, hogy kb senkivel nem tudtam összehozni egy értelmes beszélgetést és összetehettem a kezem, ha valaki egyáltalán nyitott volt párkapcsolatra, nem csak kúrogatni egymást hobbiból. Ha egy nő társat keres, szerintem neki is ugyanolyan nehéz.


Ha a párkereséstől eltekintek, akkor pedig dolgoztam már most is eleget az életben, fogok is.

2020. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Szegény 2000 férfi közül kellett válogatni. Mindjárt megsajnállak. Semmit nem kell tennetek egy normális kapcsolatért. Semmit. Egy átlag férfi meg megszakad érte... Nőnek születni egyenlő easy fokozaton játszani az életet.
2020. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

#6, ha így mártírkodsz meg is lehet érteni, hogy ennyire "küzdened" kell egy kapcsolatért.

Nekem fiúként sosem volt eddig bajom sem alkalmi, sem komoly kapcsolatok találásával, de biztos én vagyok az egyedüli ilyen személy a Földön. :DD


Amúgy abba is gondolj bele, hogy a 2000 férfi közül 1500 olyan kaliberű mint mondjuk te is lehetsz a válaszaid alapján, a maradék 500-ból pedig így alig páran tudnak kitűnni. :P

2020. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Vannak szerencsések utolsó, meg kevésbé azok. Nők között azonban csak szerencsés van. Még egy rosszabb adottságokkal rendelkezőnek sem kell két rohadt szalmaszálat keresztbetenni egész életében semmiért.
2020. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7: hagyd, nem fogja fel szegény... :D
2020. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miutan keves ember tetszik, eleve nem tud a szam 10 fole menni. Viszont minden jobbra hajtott emberbol match lesz. Azokat leepitem, ha valami nem oke chat alatt. De nagyon pozitiv volt minden szemelyes talalkozo. En alkalmit kerestem, de nem harminc minuszban siman eselyes lett volna komolyabb is.

Szemelyes ismeroseim kozul tobb elete szerelmet talalta meg. Igaz, hogy kiborito szar probalkozasok utan, de benne volt a pakliban, akit kerestek.

N

2020. aug. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!