Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Falun nem égő tinderezni? Nem...

Falun nem égő tinderezni? Nem merek regisztrálni 20/L

Figyelt kérdés

Kis faluban lakom,és itt mellettem van nagyon sok ugyanilyen kisebb nagyobb falu, és hát ugye tinderen gondolom kidobná nekem az itteni embereket akiket ismerek és gondolom nekik is kijonnék én, nem skarom hogy ezek a rosszindulatu gonosz emberek tudják hogy fent vagyok tinderen.

Nem lehet beálítani hogy ne itt a kornyeken keressen embereket nekem?


2020. jan. 26. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

A csúnya gonosz rosszindalatú emberek, akik csak dugni akarnak, ne tudjanak róla, hogy te is csak dugni akarsz?

Fuck logic.

Gondolom felnőtt nőként definiálod magad, vállald már fel, hogy bizsereg. Vagy használj más platformot, ahol tovább maradhatsz inkognitóban.

2020. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy te beállítod, hogy 161km-es körzetben keressen embereket, attól nekik bedob téged. Az elsőnek meg igaza van, mégha komoly kapcsolat is a cél. Nem mindegy,hogy látnak? Azért látnak, mert ők is fent vannak, nekik sem égő.
2020. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első ne máár!


Miért szégyen ha egy közösségi oldalra regisztrálsz. A Tinder a köztudattal ellentétben nem csak társkereső, de inkább társkeresésre használják, illetve 90%-ban.


Amúgy én nem tudom milyen egyik se, én csak közvetett infót tudok adni, szóval azt hiszem be tudod úgy állítani, hogy km-re is, mintha anno mondtak volna nekem ilyet mikor mesélték. De azért legyél óvatos, mert nem mindenki keres társat, többen asszony mellett regisztrálnak társkeresőre, és olvastam olyat is, hogy a gép, a nőnek a férjét dobta egyezések alapján, szóval csak óvatosan!

2020. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az amúgy lényegtelen ha bedobja nekik őt, egész egyszerűen abba az irányba kell pöccinteni, ami a nem tetszik azt jó van.
2020. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: Pont azt mondom, hogy nem szégyen.

A kérdező tartja annak, mert a Tinder erősen alkalmi partnerkereső és attól párázik, hogy a falubeliek meglátják és kibeszélik.


Egyébként rosszul tudod. Ha a kérdező beállít egy km korlátot akkor csak neki dobja fel azon a távon belül találatokat. Ha a falu bikája beállítja, hogy ő csak 2 km körben akarja látni a felhasználókat, akkor a kérdezőt ki fogja dobni neki, mert távolságon belül van.

2020. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első!

Te beteg vagy!

2020. jan. 26. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd be a megyeszékhelyt magadnak :)

De mi van ha más is megtudja hogy fenn vagy? Nem kötelező vele bármit is kezdeni, akkor sem ha 1km-en belül van.

Vagy ha igen akkor gps koordinátákat kérek :D

2020. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
De igen. És elárulom, hogy nem csak falun, hanem mindenütt az. Menj ki a szobádból emberek közé, és majd előbb-utóbb rájössz, hogy így is lehet és még regisztrálni se kell hozzá.
2020. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös akkor azóta változott a tinder. Nem tudtam hogy inkább már alkalmis, a km-t én nem tudtam csak amit meséltek róla.
2020. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ez nekem is dilemma volt, mert én is csomó ismerőst találtam (pedig én városban lakom, egyetemre is egy nagyobb városba járok, de azért pl. életkorral leszűkítve már kevesebb ember van) és nagyon fura volt... Picit ijesztő, picit meglepő, picit megnyugtató, picit vicces stb., szóval először én sem tudtam vele mit kezdeni. Viszont elengedtem és rájöttem, hogy ezen felesleges aggódni. Azok az emberek is használják valami miatt, innentől fogva nem gondolnám, hogy bárkit is égőnek tartanának a Tinder használata miatt. Nem is feltétlenül szexpartnerkeresőként funkcionál, mindenki arra használja, amire akarja pl. valaki komolyan szeretne ismerkedni, valaki barátokat keres én például egyszer azt is kiírtam, hogy olyat keresek, aki szeretne közösen tanulni, idegen nyelveket gyakorolni. Nem kell ennyire komolyan venni, inkább ez egyfajta közösségi felület, ami lehetőséget ad arra, hogy több embert megismerj és aztán azokkal azt kezdesz, amit szeretnél. 20/L
2020. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!