Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boltban, ha megkérdezné...

Boltban, ha megkérdezné valaki, akinél csak egy kenyér van, hogy előre engeded-e, igent mondanál annak függvényében, hogy mondjuk mögötte négyen vannak szintén csak egy termékkel?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Sose lehet tudni, hogy kinek miért fontos valami. Ma ő, holnap én.
2020. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha a többi négy is megkér, engedd őket előre?
2020. aug. 7. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy ilyenkor aki megkérdez téged azt feltételezi, hogy ő jobban siet mint te, hogy neki fontosabb az ideje.


Plusz nem igazán számít, hogy 1 dolog vesz vagy 5 dolgot, mert nem a termélek lehúzása a leglassabb a váráslásnál hanem maga a tranzakciós folyamat.


Szóval alapból nem. Maximum ha látom rajta a kényszert, hogy nagyon előre akar jutni.


Sokan vannak akik amúgy nem is sietnek, csak 1-2 dologt vesznek és nem akarnak sorban állni és kivárni 4 ember akik mondjuk 10 dolgot vesznek.

2020. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem engedném előre. Max ha 90 éves néni.
2020. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

2 Nem tudhatod, hogy miért rohan, mint az őrült. Lehet egyik gyerek vigyáz a másikra, éhesek a gyerkőcök pl. De bármi más is lehet. Bármi.

Az a két perc nem oszt nem szoroz. Nem véletlenül szokták az emberek kérni ezt.

2020. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 *És mi van akkor, ha a többi négy is megkér, engedd őket előre?


Az, hogy előzékeny valaki, az még nem azt jelenti, hogy hülye is.


Látod azon az emberen aki megkér, hogy muszáj, nem jókedvéből kell mennie.

2020. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok cucc van nálam, igen. A többi viszont menjen a pcsába, hányingerem van, mikor valaki vissza akar élni a másik jóindulatával.
2020. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetek genyó, de nem. Én vagyok az, aki mindig gyorsan pakol ki a kosárból, gyorsan pakol el a szatyorba (vagy vissza a kosárba, és elvonulok pakolni), gyorsan fizetek, nem tötymörgök, mint azok, akik teátrálisan rázzák a szatyrot a kasszánál, és addig a pénztárossal csak nézzük egymást, hogy ez most eltart egy ideig. Nem tartok fel senkit szándékosan, úgyhogy nem.
2020. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem terhes, rozoga, stb, raneznek kerdon a mogottem levokre, mert nem nekem kell eldonteni, csak mert elol allok.
2020. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ismerek olyan helyet, ahol erről a pénztáros dönt, mert a csókosa, kölykös szülő gyün...
2020. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!