Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok kenyér evésétől magasabb...

Sok kenyér evésétől magasabb lehetek?

Figyelt kérdés
Szóval olvastam, hogy a glutén növeli a nővekedési hormont. És aglutént tartalmaz a búza. 15 éves vagyok és nem vagyok nagy langaléta mondhatni alacsony vagyok nagyon az átlaghoz. Ha sok fehér kenyeret eszek magasabb lehetek?

2017. okt. 22. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyél egészségesen és mozogj sokat, lehetőleg olyan sportot amiben sokat kell ugrani (magasugrás, kosárlabda, röplabda) és akkor egy kicsit többet nőhetsz mint anélkül.

A fehér kenyértől viszont nem fogsz nőni (max ha amúgy alultáplált vagy)

2017. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresztbe fogsz nőni.
2017. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze. meg igyál hozzá sok őrölt boszorkányszar teát, és akkor tuti a hatás.
2017. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fehér kenyértől max hízni fogsz. Inkább sportolj. De ne aggódj. A fiúk általában 21 éves korukig fejlődnek, nőnek. Ismerek olyan személyt, aki egy év alatt 160 centiről megnőtt 170-re. Szóval, no para. Már, ha fiú vagy, és nem értettem én félre a kérdést. De ha lány vagy, akkor se aggódj. A pasik többsége szereti az alacsony lányokat.
2017. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!