Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik népcsoporthoz tartoznál...

Melyik népcsoporthoz tartoznál legszívesebben az alábbiak közül, ha választhatnál?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. aug. 9. 15:01
A kérdező szavazást indított:
arab
francia
görög
német
olasz
orosz
spanyol
perzsa
török
zsidó
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Spanyol. Mert alapvetően egy temperamentumos, pörgős nép. Finom ételeik vannak és gazdag kultúrájuk, a spanyol nyelv pedig különleges hangzású, de elterjedt. A jelenben élnek, nem a múltban.
2020. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Ezek közül egyikhez sem. Inkább a halál.
2020. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt opció, de én az északi népek valamelyikéhez szívesebben húzok. Szelídek, zárkózottak, különlegesek és általában jó zenei ízlésük van :D
2020. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Anyaország <3
2020. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyikhez sem.
2020. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Mármint nem azt,hogy Rotchild családba tartozzon, az a kívánság része. Hanem a többit....
2020. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Én? Alapvetően semelyikhez.

Hogy miért?

Mert nem vagyok faék egyszerűségű!


Nekem az pusztán, hogy spanyol, olasz, arab, török, cigány, beludzs, brazíliai, izraeli, magyar, norvég, amerikai, kanadai nem jelent semmit.

Mert végső soron kvára nem mindegy milyen (vagy melyik) családba születsz!


Melyiket választanád?

Egy átlagos (vagy inkább átlagalatti) tősgyökeres “viking” norvég szakmunkáscsalád vagy texasi redneck farmer család

VS.

Befolyásos, többgenerációs kongói orvos-család vagy szaúdi koronaherceg família.


Szerintem akiben szorult egy kevés értelem, az inkább a második verzió vmelyikét választaná....

2020. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Franciák, mert kifinomultak.
2020. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
8. neaggódj,már 50km-re vagyunk,érezzük a parfüm illatát,nemsokára tali,elfoglaljuk Párizst. A puskáitok baguettet lőnek!
2020. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Rotchild csaladba akarok tartozni egyetlen orokoskent. Csak a zseton miatt. Amugy utalom a zsi.dokat.
2020. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!