Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik magyar...

Szerintetek melyik magyar videos van leginkabb elszallva magatol es miert?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 20:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó Péter. Szörnyű látni hogy hogyan hülyítette meg a pénz és a hírnév. Egy okos, tehetséges, stréber srácból mára egy díszb*zi lett.
2020. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó Péter. Amilyen magasra kapaszkodik, az én szememben olyan mélyre süllyedt. Már nem nézem a videóit, az egész ember egy nagy csalódás számomra.
2020. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó Péter... Nagyon szerettem, de teljesen más lett...
2020. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a régi nézői sorra elpártoltak mellőle. Kérdés: hogyan lesz mindig egyre több feliratkozója?
2020. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom: Dancsó Péter. Évek óta nem nézem már.
2020. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Dancsó.Nagyon régen szerettem a videóit,de teljesen megváltozott
2020. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is csatlakozom,szerintem is Dancsó Péter.

Régen örömmel ültem le iskola után nézni egy egy film kritikáját,mivel nagyon vicces volt.

Mára már annak is örülök,ha egyszer felnevetek egy videójába... sajnos tényleg nagyon eladta magát.


Mondhatnám még Dezső Bencét is, véleményem szerint neki se tett jót ez a nagy hírnév.


A felsorolásból a Theshowk se maradhat ki,igazából én mai napig imádom őket,de nagyon süt minden videójukról,hogy megvan játszva és kicsit nagyképűek lettek.

2020. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó Péter, le is iratkoztam 2 éve a csatornájáról.
2020. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szintúgy csatlakozom: Dancsó Péter.

A régi videóin látszódott, hogy sok időt fektetett beléjük, kidolgozta őket, semmi erőltetettség nem volt bennük, és viccesek voltak. Szimpatikus volt ő maga is, a stílusa is, de ha néhanapján belenézek a mostani videóiba.. eléggé el tudok képedni. Igénytelen ripacskodás, amit néha művel és szinte csak a negativitás sugárzik belőle. Erőltetettnek érzem ezt az új, felvett (?) stílust, már nem is viccesek vagy tartalmasak a videói, így le is iratkoztam róla. A másik indok, hogy a közel 10 perces videói csordultig vannak reklámmal és vagy 8-at meg kell néznem a videó végéig..

2020. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó sem semmi, de azért Polla is kemény
2020. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!