Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyesen ismered őt?

Személyesen ismered őt?

Figyelt kérdés

Dzsudzsák Balázst ismered személyesen?

Kapcsolatba szeretnék lépni vele, de tartok tőle, hogy bunkó, egoista, flegma stb...

Ha ismered írj róla!



2020. aug. 14. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Én nem ismerem személyesen, de több ember szerint is élőben jófej szokott lenni
2020. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Túl gazdag hozzád
2020. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy jó barátnőmnek régi barátja, így általa már többször találkoztam vele. Ilyenkor mindig jófej volt, aki könnyen vegyül el társaságban. Nekem szimpatikus ember annak ellenére, hogy egy kicsit se érdekel a munkássága.
2020. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer találkoztam vele Füreden - készséges, szerény, szimpatikus ember benyomását keltette.

Türelmesen készített fotót a 2 öcsémmel és váltottunk pár szót.

2020. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Találkoztam már vele személyesen párszor, igaz, ez régebben volt, de egyáltalán nem tűnt egoistának, szerintem pont olyan, aki idegenekkel is közvetlen, kedves. Még a húszas éveim elején találkozgattunk egy darabig, de sajnos aztán eltávolodtunk egymástól, mert nekem egy idő után kezdett bizarrá válni a dolog. Volt akkoriban ugyanis egy furcsasága. Többször előfordult, hogy elmentünk kirándulni valamelyik erdőbe, és amikor beértünk, azt mondta, vetkőzzünk le. Első alkalommal azt hittem, szexelni akar, de teljesen anyaszült meztelenre kellett vetkőzni, aztán leültünk a földre, és csak ott ültünk. Megkérdeztem tőle, hogy ez mire jó, aztán elmondta, hogy őt izgatja ez a dolog. Mármint szexuálisan.

Eleinte aranyos dolognak gondoltam, de amikor már minden hétvégén meg kellett ezt csinálni, kezdett sok lenni egy kicsit, és akkor már láttam, hogy nekünk nincsen közös jövőnk.

Ettől egyébként nem gondolom őt rosszabb embernek, vagy cikisnek, csak gondoltam, mint érdekességet megemlítem, meg nekem is jólesett kiírni magamból. :)


32/L

2020. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Hát megmondom az őszintét, hogy egyáltalán nem vagyok róla jó véleménnyel.

Annó egy barátnőmmel sétáltunk, mikor meglátta és bele botlottunk, mert neki nagyon szimpi volt, nekem sokkal inkább közömbös.

Barátnőm mesélte, hogy szerinte kicsit túl rámenős, temperamentumos és eléggé 'nő faló'.

Nem akartam hinni a fülemnek, de mesélte, hogy találkozott vele egyszer, kicsit italos állapotban volt és éjjel az egyik parkban, igaz elhagyatott környék volt, de lehet csak a pia beszélt belőle és eléggé merész, vakmerő gondolatai támadtak, mert barátnőm női szemmel is szinte fullos, de a következő történt.

Kivánszorgott egy száll pizsiben, igaz nyári este, jobban mondva inkább éjjel volt és a lényeg, hogy arra kérte barátnőm, hogy készítsen róla pár képet, mert elmondása szerint nagyon bejött neki a csaj.

Ő pedig nem szívbajos és a focista gyerek férfiasságát egyből felkeltette és majdnem bele mentek a rosszban, amikor is hangokat hallottak és gyorsan a közeli bokorba futottak és elbújtak..

Másnap meséli nekem, hogy mi történt és azt mondta, csak a szél fújhatott és reccsent az ág.

De ha nem jött volna közbe semmi, akkor nem tudtak volna egymásnak ellen állni.

Tudtam, hogy a csaj nem szívbajos, éppen ezért szegénykémet kicsit mellőztem egy kevés ideig, viszont a gyerek elég érdekes volt.

Tökösség ide, vagy oda. Nekem ez nem lett volna egy szimpatikus húzás.

2020. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem amolyan alkalmi kapcsolatom volt vele, összejárogattunk, semmi komoly, viszont ezt az erdős dolgot nálam is bejátszotta egyszer. :O Először azt sem tudtam mi van, van hogy viccel e. :S Aztán egyszer parkban sétáltunk és ott meg a sövény mögé elbújva kellett levetkőzni, de nem csináltunk semmit csak ott álltunk. Azt mondta, neki ez bejön meg hogy izgató. Addig nagyon tetszett, fontolgattam hogy komolyabban is rámozdulok, de mit ne mondjak, ettől kicsit kiábrándultam belőle, ez nekem már sok volt.

Ettől még lehet rendes, jófej ember, de kavarni ne akarj vele! Egoistának amúgy nem az, ezt el kell ismernem.

2020. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem tudom hogy az utolsó 3 válasz egy embertől származik-e, vagy sem de azért őszintén remélem hogy ezt Te/Ti sem gondolatátok komolyan, ez abszurd.

2020. aug. 15. 14:00
 9/13 A kérdező kommentje:

#2 A pénz csak egy papír, nem attól lesz valaki jobb ember, vagy rosszabb!

Minimális összegre szükség van a létfentartáshoz ez tény, de fölöslegre nincs szükség.

Nem is értem miért kell mindenbe a pénzt belekeverni, már nagyon unalmas!

2020. aug. 15. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Édesapám és a Keresztapám is régi jó barátságot ápol Balázzsal így eléggé közelről ismerem.Nagyon rendes és közvetlen ember, ahogy már írták előttem mindig megáll képet készíteni ha valaki megkéri rá, illetve mindenkihez van egy-két jó szava.Ezek az erdős dolgok 100%, hogy nem biztosak, na meg ezek az “összejártunk” dolgok sem, nagyon megválogatja kivel kezdeményez bármiféle kapcsolatot is. Viszont kapcsolatba lépni nehéz vele ismeretlenül, rengeteg üzenetet kap amiket nem tud számon tartani mostmár, de próba szerencse!😊
2020. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!