Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen fajta interneten való...

Ilyen fajta interneten való ismerkedésről tapasztalat? (ha személyesen korábbról ismered)

Figyelt kérdés

van egy ismerősöm, ismerem régebbről, nem beszéltünk sokat akkoriban, volt párom, ezért senki nem érdekelt úgy. De most egyszer elkezdtünk chatelni, és egyre többet beszélgettünk, telefonálunk stb, naponta órákat. Egyre jobban tetszik, én is neki, ezt tudom. Szerintetek ez így indításnak milyen, lehet ebből rendes kapcsolat? Most külföldi megbízást kaptam és csak egy hónap múlva jövök haza, addig nem is tudunk találkozni, csak a neten tartani a kapcsolatot. Kissé félek, h mi lesz, ha találkozunk, vajon ugyanolyan jó lesz, mint ahogy elképzeltem? Valaki élt át hasonlót? Jól sült el a dolog?

22N


2012. szept. 8. 13:03
 1/2 anonim válasza:

Nálam pont ugyanez volt :) Évfolyamtársak voltunk, mindketten kapcsolatban voltunk, nagyon nem is beszélgettünk. De most így 3 év után találkoztunk a neten, elkezdtünk beszélgetni, és egyre jobban egymásba habarodtunk :) aztán találkoztunk is, és boldog kapcsolatban élünk :)

Szerntem ne zavarjon ez, hogy neten tartjátok a kapcsolatot, vagy hogy a későbbiekben elmész külföldre, az igaz szerelem úgyis legyőz mindent! :) Köztünk is majdnek 50 km távolság van, tanulunk és dolgozunk mindketten, de mindig jut idő egymásra :)

2012. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azt kihagytam, hogy persze egyikőnknek sem volt akkor kapcsolata, de szerintem ez evidens :)
2012. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!