Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a nőről...

Mit gondoltok arról a nőről akinek a fürdőszobájában ezt tálalnátok?

Figyelt kérdés

Kizárólag ez van:

1 db szappan

Körömkefe

Fogkrém

Fogkefe

Körömolló

Fültisztító pálcika

1 doboz tampon

Naptej

1 doboz vitamin



#fürdőszoba #minimál #Személyes higiénia
2020. aug. 15. 22:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%
Lehet valami túl igényes teremtés koronájának nem tetszett a kérdező fürdőszobája Nekem is volt ilyen palim, aki hű de szépre ette magát porokkal, aztán nekem is igényesebb guminővé kellett volna válnom mellette, hát anyád. Kérdező ha neked így jó, akkor card le ki mit gondol.
2020. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a "kelléktáram". Annyi hogy van még egy kézkrémem és egy alapozó+szempillaspirál "sminkkészletem". A mosógép nem a fürdőszobában van, mert nincs ott hely.

Szappannal is lehet hajat mosni, nagyon jó hajmosó szappanok vannak a csomagolásmentes boltokban, nekem raszta hajam van, nem is jó rá a sampon és mosni sem kell kéthetente. Talán a kérdező is raszta lány :)

Szőrteleníteni meg lehet kozmetikusnál is, nem csak otthon! Szerintem ez a fürdőszobai felszerelés sokkal jobb mint akinél tízféle tusfürdő meg krémek meg francok sorakoznak százezres értékben... Alig költök "szépségápolásra" mégis normálisan nézek ki, és smink nélkül is felismernek az ismerőseim :D

2020. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Metionin ***** válasza:
60%
Semmi különöset. Mosószert, sminket, fésűt, dezodort, ilyesmit én sem ott tartok. Ellenben a fogamzásgátlómat egy időben a fogmosópoharamban tartottam mert úgy tutira nem felejtettem el bevenni. Lehet az illető így van a vitaminnal. A sampon viszont jó kérdés, de azt is tarthatja máshol mert pl. túl nagy a flakon és sok helyet foglal.
2020. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindenki használ sampont.
2020. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Nem fogok senki fürdőszobàjàban kutakodni. Nem érdekel.

Egyébként sampont nem mindenki használ, de a fésűt én is hiányolom, meg a testàpolót.

2020. aug. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként testápolót nem mindenki használ.
2020. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre fel se tűnt a fésű hiánya :D Bár ha nem az kérdés, hogy mi hiányzik hanem az, hogy mennyire zavar ha egy nő nem foglalkozik a külsejével csak az alap higiéniára ad akkor azt kell hogy mondjam, hogy még talán szimpatikus is lenne a hozzáállása. (ugyanakkor mivel sekélyes vagyok és a szép lányokra szeretem csorgatni a nyálam lehet a való életben kicsit hátrányban lennél azokhoz a nőkhöz képest akik adnak az ilyesmire, ami kicsit szemétség tőlem, mert kb. én is ez vagyok férfiban amit te itt írtál)
2020. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van,ha már fürdik,akkor nagy baj nem lehet.
2020. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Átlagos dolgok.

Lehet azért nincs tusfürdő, mert szappannal fürdik (nagymamámék régen pl szappannal fürödtek). Mondjuk, ha folyékony , akkor elég fura, az nem lenne elég 1 hétig sem:).

Fésűt, parfümöt tarthat a szobában, ha van mondjuk sminkes asztala.

Főleg külföldön, de gyakori, hogy a konyhában van a mosógép, az megmagyarázná a mosópor, öblítő hiányát.

A Wc akkor tuti nincs a fürdőszobával egyben.


Aki meg azt mondta, hogy mivel nincs borotva, tuti dzsungel van. Nem hallottatok még a gyantáról, vagy epilátorról? Ahhoz nem kell borotva, nagyon sok nő ezeket választja.

2020. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"A többi észrevételre még nem reagálok, kíváncsi vagyok a többi válaszolóra.."


Nah?

2020. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!