Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelik már a...

Miért nem tisztelik már a rendőröket?

Figyelt kérdés

Annyira elharapódzott ez a helyzet a kis George-ocska miatt, hogy már mindenki megengedhet magának mindent, az internet népe úgyis a rendőrök ellen fog fordulni.

Ez olyan szomorú.


Nem áll ellen, nem menekül, nem üt meg egy rendőrt és jéééééé nem lesz a földre teperve.

Ilyen egyszerű.

Engem rengetegszer igazoltattak amerikában 3-4 éve. Volt bunkó rendőr és volt nagyon kedves is. legyen akár bunkó akár kedves egyszer sem lettem kirángatva a kocsiból és/vagy a földre teperve.


Megütsz egy rendőrt? Nehogy már neked álljon följebb, ha ezek után letartóztatnak.

Röhej komolyan, hogy mit képzelnek. Letartóztatja a bűnözőt és még meg is dobálják a rendőrt? Szégyen ez a viselkedés.



Na meg a tüntetők. Erőszakos bűnöző banda. 2006-os "szemkilövéses" esetre ki emlékszik? Én igen. És minden elismerésem a rendőröké!

Aki üvegekkel kövekkel dobál hivatalos személyt nagyon örülhet anak, hogy nem halálos fegyverrel lett meglőve!!!


A tüntetőkkel a legszolidabbak a rendőrök! csak megjegyzem. már az, hogy megdobsz egy rendőrt, legyen az akármi már azért is 1 év böri jár. úgyhogy... Örüljenek a drága tüntik, hogy csak gumival lövik őket seggbe.

vagy sokkolóval.


2020. aug. 16. 01:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10. a biztonsági őr nem ez a kategória. 80%-uknak még szolgálati fegyvere sem lehet...


A korruptságról nekem az a véleményem, hogy itthon ha olyan kedvében van a rendőrbácsi egy deákkal is fizethetsz a 130 ezres csekk helyett, ott személyesen. zsebbe... naa. értitek?

Nem jó dolog, de rendőri túlkapás NINCS!

az, amit mostanában túlkapásnak neveznek az mind jogos és a civil ""áldozat"" hisztije és / vagy a civil hozzá nem értéséből alakul.

Tehát ha én visszakérdezek, hogy igazoltatáskor miért szálljak ki a kocsiból, akkor már a fegyveén van a keze a rendőrnek. Ha én nem értem és azt mondom, hogy márpedig én nem szállok ki, mert kint hideg van, akor kirángatnak a kocsiból, magyar szokás szerint fél óra felszólítgatás után.

Mert a magyar rendőrök mint tudjuk nem annyira tettrekészek..

Már félnek az internettől. 40x felszólítanak, hogy dobd el a kést ami a kezedben van és csak akkor lőnek amikor feléjük fut az illető.. :/

2020. aug. 16. 10:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!