Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelik már a...

Miért nem tisztelik már a rendőröket?

Figyelt kérdés

Annyira elharapódzott ez a helyzet a kis George-ocska miatt, hogy már mindenki megengedhet magának mindent, az internet népe úgyis a rendőrök ellen fog fordulni.

Ez olyan szomorú.


Nem áll ellen, nem menekül, nem üt meg egy rendőrt és jéééééé nem lesz a földre teperve.

Ilyen egyszerű.

Engem rengetegszer igazoltattak amerikában 3-4 éve. Volt bunkó rendőr és volt nagyon kedves is. legyen akár bunkó akár kedves egyszer sem lettem kirángatva a kocsiból és/vagy a földre teperve.


Megütsz egy rendőrt? Nehogy már neked álljon följebb, ha ezek után letartóztatnak.

Röhej komolyan, hogy mit képzelnek. Letartóztatja a bűnözőt és még meg is dobálják a rendőrt? Szégyen ez a viselkedés.



Na meg a tüntetők. Erőszakos bűnöző banda. 2006-os "szemkilövéses" esetre ki emlékszik? Én igen. És minden elismerésem a rendőröké!

Aki üvegekkel kövekkel dobál hivatalos személyt nagyon örülhet anak, hogy nem halálos fegyverrel lett meglőve!!!


A tüntetőkkel a legszolidabbak a rendőrök! csak megjegyzem. már az, hogy megdobsz egy rendőrt, legyen az akármi már azért is 1 év böri jár. úgyhogy... Örüljenek a drága tüntik, hogy csak gumival lövik őket seggbe.

vagy sokkolóval.


2020. aug. 16. 01:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Röviden: általánosítás.


Ha valamelyik országban történik valami, akkor más országban lévő rendőröket is megvetnek. De országon belül is lehet ilyen. Ócska vicc már ez a dolog, hogy az megy rendőrnek aki nem tanul tovább.


Régen amikor nem tisztelted az egyenruhát, de most nem a bálványozásra gondolok, hanem hogy a rendőrrel tiszteletlen voltál és szemközt köpted akkor lehet hátra vittek és jobb belátásra térítettek.


Nemrég volt a videó, amikor a bicikliző nő nem állt meg a rendőri utasításra, pedig átment egy piroson. Majd az igazoltatás során megrúgta a rendőrt és még nem is igazolta magát. Majd mikor megelégelték hogy ütögeti a rendőrt, akkor a motorháztetőn végezte. A baj csak ott jön, hogy ilyenkor kezdenek el kamerázni az emberek. Az előzményeket nem tudni és a járókelők is beszólogatnak a rendőrnek hogy ne csinálják..


Nehéz szakma, nagyon alulfizetett és még nem is becsülik meg őket. Sajnálom őket.

2020. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert manapság divat lett a széllel szembe pisálás. De komolyan. A rendszert is divat szidalmazni.
2020. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerintetek lovakat használni a tüntetéseken normális döntés? Értem én, hogy ezzel vissza akarják szorítani a tüntetőket, de ez hol normális?

A másik meg az, hogy békés tüntetőkre is agyba főbe dobálják a könnygázt. Tudtátok, hogy a könnygáz miatt meg is lehet halni?

Igen, általánosítás, de gratulálok, ha ismertek normális rendőrt, mert a rendőrök nagy része már nem valami jó modorú ember.

2020. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

#3

Őszintén te honnan szeded ezeket?

Én pl. Mo-n néhány korrupt zsaru kivételével csak jó tapasztalatom van.

USA-ban se mind olyanok.

Azért igazán kíváncsi lennék,ha megtámadnának valahol,vagy betörnek hozzád,kit fogsz elõször tárcsázni.


Én pl ismerek nagyon sok jó fej rendort,pedig én nekem semmi közöm hozzajuk

2020. aug. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Hozzateszem,nem szeretném a rendőrök segget védeni,mert ahogy írtam a korruptsaggal kezdve vannak ám problémák velük,de sztm emiatt nem kellene általánosítani.

Ilyenkor csak elég bele gondolni milyen lenne ha nem lennének..

Meg kell oldani ezeket,de nem úgy, hogy akkor dogoljon minden rendőr :DDD

2020. aug. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Hagyjátok már a nyomorék amerikaiakat mert baromi hülyének tűntök. Foglalkozz azzal a szemétdombbal amin élsz.
2020. aug. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Miért? Mert a rendőrökről egy ideális esetben a biztonság kéne az első ami az ember eszébe jut, na de mutass egy olyan országot ahol ez így van?


Amúgy meg ha szembe jönnek az utcán a legtöbb emberből inkább szorongást váltanak ki, jajj szabályos helyen menjek át az úton, jajj nehogy igazoltassanak, jajj vajon miért néztek rám, ha meg mérnek, akkor inkább nem írom le, mit szokás gondolni.

2020. aug. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy Fb csoportban láttam egy videót, ahol egy férfira kihívták a rendőröket, mert a Tescoban nem vett fel maszkot. A videón két rendőr volt, egyikőjükön se volt maszk intézkedéskor, mikor figyelmeztették az előbb említett férfit. Azzal indokolták, hogy miért nincs rajtuk maszk, mert azonnal kellett jönniük.


Na már most, ha egyes rendőrök így akarják betartatni a szabályokat, akkor miért várják el, hogy őket is tiszteljék? Rájuk nem vonatkozik a szabály? Vagy ők szabály felett állnak?

2020. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mint rendfenntartó szervet tisztelem, és alapvetően a rendőröket is. Azokat a rendőröket nem, akik azt hiszik, hogy mindent megtehetnek és el vannak szállva maguktól mert rendőrök, azokat nem. Ez pont hogy nem a nagy arcról kellene hogy szóljon, hanem az alázatról, és a hazafiságról. Szóval nem vetem meg összességében a rendőröket, de meg lehet nézni, hogy a kis fiatal éppen kikerült tojáshéj a seggükön lévő rendőreink milyen stílussal és mekkora arccal közlik a mondanivalójukat. Undorító.
2020. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy az OkJ-t végzett, levegőt alig kapó biztonsági őrök mekkora pofát növesztettek, mert felrakatják veled a maszkot. Azt hiszik, hogy ők a TEK. Szánalmas. Amerikában a katonákban legalább van hazaszeretet és tisztelet. Itt ennek a töredéke sincs.
2020. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!