Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csinibaba Fanni egy troll...

Csinibaba Fanni egy troll vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Én néha azt látom hogy alig bírja röhögés nélkül csinálni, de mégis ott van az, hogy, olyan mintha nagyon komolyan venné a "csinibabaságot"(nőies ruhák, ösztrogént kap). Hallottam, hogy nehéz sorsa volt és a szülei kitagadták. Mit gondoltok?

#Csinibaba Fanni
2020. aug. 16. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarok bántón fogalmazni, de nem ő a legélesebb kés a fiókban.
2020. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudtam ki ez, de most rákerestem, egyértelműen troll. Kizártnak tartom hogy ösztrogént kap, akkor nem ilyen lenne a hangja.

Ha megfigyeled, a transzneműek jobban sminkelnek mint egy született nő. Ő csak maszatol, látszik hogy csak kitalált magának egy online személyiséget hogy kaszáljon a youtube videókból. Közben remekül szórakozik azon, hogy vannak akik komolyan veszik.

2020. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem troll. Videói alá irtak olyanok, akikkel egy településen lakik, hogy ő tényleg ilyen. Meg akkor nem tenne ki ilyen képeket azért instára, ha kamu...
2020. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem a facebook profilját, és tényleg nem tudom. Látható hogy kattos. De ha trollkodna akkor miért élné a mindennapjait "nőként".. Vagy hol érné ez meg neki. Nem tudom. Azt láttam hogy írták sokan, hogy egy erdőben él egy ócska viskóban mert egy bácsika befogadta.
2020. aug. 16. 14:54
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan gondolja, nem troll. #2, az ösztradioltól nem lesz magasabb a hangod. Ha egyszer a tesztoszterontól mutálsz, az úgy marad életed végéig. Cisz nők között is vannak, akik nem sminkelnek. Egy tranzíció elején járó transz nőnek pedig valószínűleg annyi tapasztalata van a sminkeléssel, mint egy 12 éves cisz lánynak. Valahol el kell kezdeni.
2020. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

5, nézd meg azokat a transzszexuálisokat akik valóban ösztrogént szednek, egyre nőiesebb a hangjuk. A youtube teli van ilyen videókkal, amikor a kezelés kezdetétől kb kéthetente felmondják ugyanazt a mondatot és a végén összevágják egy videóvá. Hogy honnan hová fejlődött a hangjuk. A végén már teljesen nőknek hangzanak.

A tranzíció elején járó transz nő pedig nem két hónapja döntött úgy hogy ő nő, hanem kb ovis kora óta tisztában van vele, ugyanúgy 10-12 évesen megtanul sminkelni mint a született nők. És sokkal jobban. Én nő létemre soha életemben nem fogok tudni olyan profin sminkelni mint ők. Viszont ha megkérném a barátomat hogy poénból sminkelje ki magát, pontosan azt művelné az arcával mint ez a Fanni.

Kézzel keni a szemöldökére(!) a festéket, meg hasonlók. Nézd meg ahogy rúzsoz. Nem tartja a száját az ideális szögben, nem külön rúzsozza ki az alsó és a felső ajkát, csak simán becsukja a száját, és elkezdi maszatolni a rúzst, ahogy esik, úgy puffan alapon.

2020. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

#6: A legjobb embernek magyarázod, csak az a baj, hogy butaságokat. Van pár transznemű ismerősöm és én magam is transz vagyok, rengeteget olvastam a témában és beszélgettem a sorstársaimmal és szakemberekkel is, úgyhogy szerintem maradjunk annyiban, kettőnk közül én vagyok az, aki jártasabb a témában.


Az ösztradioltól nem lesz nőiesebb az ember hangja. Akiket a videókon láttál, azoknak a rendszeres gyakorlás miatt lett nőiesebb a hangjuk, nem a hormonoktól. Ellenben a tesztoszterontól igen, a transz férfiaknak ezért nem kell gyakorlás a mélyebb hang eléréséhez. Nyugodtan kérdezz meg erről egy orvost, vagy járj utána. Ajánlom a TransVoiceLessons YouTube csatornát, vagy ezt a cikket: [link]


Nem igaz az sem, hogy a transznemű emberek óvodás koruk óta tisztában vannak a nemi identitásukkal. Egy részük igen, másik részük serdülőkorban döbben rá, vannak, akik még később és vannak olyanok is, akik életük végéig nem tudnak rájönni, kik is valójában.


Nem tud minden transz nő sminkelni. Ez is csak egy sztereotípia. Ahogy a cisznemű nők között, a transzneműek között is vannak olyanok, akik nem sminkelnek. Nekem is van ilyen ismerősöm és én is csak minimálisan sminkelnék, ha nem kellene eltüntetnem a borostám.

2020. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy gondolom hogy ha transznemű lennél akkor sértőnek találnád ezt a kamut amit ez a Fanni lenyom. És akkor egyből vágnád hogy nem igazi, csak egy szerep.
2020. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Ráadásul akkor tudnád hogy a tesztoszteronblokkolóval együtt szedik az ösztrogént.
2020. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

#8/9: Köszönöm, de azt hiszem, egyedül is el tudom dönteni, hogy transznemű vagyok-e vagy sem. Nem találom sértőnek, amit Fannika csinál, miért tenném? Az ő élete az ő dolga, azt csinál vele, amit akar. Amíg személyesen nem sért meg engem, addig nem zavar.

Ismered esetleg Fannikát, hogy ennyire biztos vagy abban, hogy kamu? Nekem volt szerencsém személyesen is beszélgetni vele. Ismerem a helyzetét, már csak azért is, mert néha a transz közösségekben is felmerülnek vele kapcsolatos dolgok. Többet erről nem szeretnék írni, mert nem akarom kiadni őt, de hidd el, nem kamu, bármennyire is annak hiszed. Ő egyszerűen ilyen.

Azt pedig egy szóval sem írtam, hogy nem szednek tesztoszteron-blokkolót az ösztradiol mellé. Hidd el, pontosan tudom, hogy mi a feminizáló hormonterápia menete. A tesztoszteron nem minden hatása fordul vissza, ha már nincs jelen a szervezetben. Nem lesz széles csípőm, nem lesz keskenyebb vállam, vagy keskenyebb állcsontom. Nem fognak visszanőni az elpusztult hajhagymáim. Nem fognak felszállni a heréim és átalakulni petefészkekké és a farkam se fog befordulni és lesz belőle hüvelyem. Na, pont ugyanígy nem lesz nőiesebb hangom se. A mellekkel, a nőiesebb arccal, nőiesebb alakkal vagy a puhább bőrrel ellentétben ezek már nem változtathatók meg hormonterápiával. Egy részükre van műtét, a hangfeminizálás sok gyakorlással elérhető, a többit meg kénytelen az ember elfogadni. Elolvastad a cikket, amit linkeltem? Szívesen beszélgetek veled vagy bárkivel tranzícióról, hormonterápiáról vagy műtétekről, csak arra kérlek, hogy ne állíts hamis dolgokat, főleg ne ilyen magabiztossággal, mert ennek semmi értelme.

2020. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!