Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy hiába...

Miért van az, hogy hiába megértő, kedves, jófej egy lány, ha duci és nem csinibaba, akkor el is áshatja magát, mert az életben nem fog barátot találni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 10:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Felületesek az emberek, fiúk is, lányok is. Természetesen kell külső vonzalom mindig, csak ugye van aki valóban felületes. A duci egyébkét mit jelent?
2015. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez speciell nem igaz, de ha annyira zavar akkor miért nem fogysz le???

Ez az amit speciell rettentően utálok ha valaki hisztizik hogy kövér, de semmit nem tesz azért hogy lefogyon, sajnos több ilyet ismerek.

Sportolj diéta stb....és nem lesz ilyen gondod.

A kövér pasik se igen kelenek senkinek, én sem azért mozgok naponta mert mennyire jó időtöltés.

2015. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi vagyok:

[link]


de itt most nem az a lényeg, hanem, hogy miért nincs esélye egy olyan lánynak barátot találni, aki nem felel meg a mai ideálnak?

2015. márc. 13. 10:50
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Olyan kigyúrtat, amilyet szeretnél, olyat nem fogsz.
2015. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2. "speciell" járok edzeni és rendesen étkezem, de nem mindig sikerül és nem is megy olyan villámgyorsan. Ha meg lefogynék és úgy kellenék valakinek, mindig az bántana, hogy a külsőm kell neki és ha a régi én lennék, rám sem nézne.
2015. márc. 13. 10:51
 6/22 A kérdező kommentje:
4. nekem mindegy, hogy néz ki a srác, csak figyelmes és jó beszélgetőtárs legyen. De még a kevésbé helyes srácokat is csak a gyönyörű lányok érdeklik.
2015. márc. 13. 10:52
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem csak lejjebb kell adni az igényeidet, és elfogadni egy olyan srácot, akinek szintén nem tökéletes a külseje. Én alacsony vagyok és rettenetesen ronda arcom van (kövér már nem vagyok, mert lefogytam, ezen az egyen lehetett változtatni). Aktívan szoktam kezdeményezni. Szerinted valaha az életben volt olyan lány, aki legalább azt mondta rám, hogy elfogadható? Nem, többnyire közölték, hogy húzzak el nagyon gyorsan, mert felfordul tőlem a gyomruk.
2015. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
#1-es vagyok. Sajnos jobb ha hozzászoksz, hogy a külsőd miatt fogsz kelleni jó eséllyel egész életed során mindenkinek. Pasik esetében a pénz miatt is. Vannak még csodák, de...
2015. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor ne fogy le.

Ilyen nincs, én napi szinten rengeteget "zabálok" a munkámmal jár, és mégis normális az alakom, mert kicsit mozgok rendszeresen, ennyi.

Ha heti 2 szer elmész a boltba az nem sport!!!

Amúgy meg mondom nem a súlyod miatt nem kelesz senkinek, mert nagyon sok duci lányt ismerek, és egyiknek sem volt gondja a pasizással!!!

2015. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9. sajnos van olyan ember, akinek sokkal lassabb az anyagcseréje és hiába nem zabál rengeteget, az a pici is rárakódik, amit megeszik. És edzés alatt pedig nem a boltig való elgyaloglást értem, hanem másfél órás aerob és súlyzós edzést.
2015. márc. 13. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!