Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik okosórát használnak,...

Akik okosórát használnak, azok mit használnak minden egyes nap -esetleg többször is- rajta?

Figyelt kérdés
És van-e úgy, hogy cserélnek, és rendes órát vesznek fel inkább?

#okosóra #egyszerű óra
2020. aug. 17. 04:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdeztem multkor ismerosomet, o azt mondta, hogy nagyon sok ilyen egeszsegmero szarsag van rajta, pulzus es tarsai, es elmeletileg o nezi is :D Ezen kivul az ertesiteseket amit telefonra kap, arra ra tud nezni oran is, lehet valaszolni is, csak kicsit lassan.

Nekem ebbol az jott le, hogy nincs szuksegem okosorara, hiaba szep, mert a mobil mindig keznel van eleve, tehat ha csak ennyi a funkcioja, hogy a karomat emelem fel es nem a mobilt, akkor felesleges.

2020. aug. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. aug. 17. 05:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gps nyomkövetös en ugy tudom.azaz szülöi felügyeletet biztosit azon kuvül hogy egymasközt üzengetni is lehet vele. De van aki siman a kocsijaban tartja lopasvedelemböl.

Habar annak lehet màs ora a neve..

2020. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rajtam van 0-24. Kivéve, amikor zuhanyzok.

Ezekre használom:

- indokolt esetben pulzusmérés

- minden nap nézem a lépésszámlálót (törekszem a napi 10 ezerre min.)

- sportolásnál mindig beállítom az adott típusra, pl. heti 4-5 alkalommal kerékpározok hosszabb távon, olyankor indulásnál beállítom, hogy most biciklizni fogok, és méri a sebességet, megtett km-t, pulzust, térképen rögzíti az útvonalat, utólag a telefonomon egy alkalmazás remek görbéket készít, és tárolja az adatokat. Ugyanígy beállítható szabadtéri és beltéri verzióban futás, gyaloglás, kosárlabda, úszás.

- az alvás fázisait is meg szoktam nézni,

- az ébresztő az órámon rezeg, valamint a hívás is, mert a telóm le kell némítanom.

- szoktam emlékeztetőt is beállítani, pl. 10 percet kell ázni a teának, és jelez, máskülönben elfelejteném.

2020. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hívásfogadás, ébresztő, edzés, üzenetek olvasása, stressz szint, pulzus, kicsit ritkábban zseblámpa.
2020. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz, szóval elég sokra naponta. Legalábbis aki sportol, az.
2020. aug. 17. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egyfajta személyi edzőként használom... hatalmas segítségemre van abban, hogy manageljem az időbeosztásomat, szól ha tétlen vagyok, és ilyenkor is tudok kicsit pluszban edzeni...

Ezen kívül pánikbeteg vagyok, így az ekg funkció egy hatalmas segítség lenyugodni mikor rám jön az 5perc...

Mindig megvolt bennem a sport szeretete, de a halogatásé is... ezt a halogatást segít nekem legyőzni az okosóra.

2020. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Érdekes, erre nem is gondoltam.
2020. aug. 22. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:

+ ugye sokszor előfordult, hogy a testmozgásról még magamnak is hazudtam... pk reggel kettlebelleztem 20percet, aztán nyugodt volt a lelkiismeretem egész napra, hogy "ma már mozogtam eleget".

Na az ilyen önhazugságokat is segít leküzdeni...

2020. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, 9, míg az ember nem használja az okosórát akár csak az egyszerű lépésszámlálásra, el sem tudja képzelni, milyen marha nehéz 10 ezret lépni.

Kollégáim állították, hogy ők biztos lépnek 20 ezret is egy 8 órás műszak alatt a raktárban. Aztán kölcsönadtam az egyiknek, 8 ezer körül lépett csupán.

2020. aug. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!