Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rákóczi Renáta sportolónővel...

Rákóczi Renáta sportolónővel kapcsolatban néhány kérdés? (kick-box bajnok, exatlonban is szerepelt)

Figyelt kérdés

1. Szerintetek egy átlagos nő véresre tudná verni őt?

2. Ha mondjuk két nő lefogná, egy harmadik pedig ököllel ütné a hasát, abból még ki tudna jól jönni?

3. Szerintetek szép nő?

4. Milyen személyiség lehet a hétköznapokban?

5. (Én még csak nemrégiben figyeltem fel rá, ezért kérdem, amelyikőtök esetleg jobban ismeri, régebb óta figyeli) Milyen arányban voltak győzelmei, vereségei?


Ő volna egyébként:


[link]



2020. aug. 17. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. "Szerintetek egy átlagos nő véresre tudná verni őt?":

Nem, mert sokkal gyorsabb, rutinosabb, lábtechnikával totál K.o.-t adna a női ellenfelének;


2. "Ha mondjuk két nő lefogná, egy harmadik pedig ököllel ütné a hasát, abból még ki tudna jól jönni?":

Igen, mert a a hasizma szerintem erős. Na de mi van, ha a lábát is használná a nővel szemben, és mondjuk egy mezítlábas fejberúgással, vagy egy lendületből jövő fojtófogással az ütő nőt kiütné:)?


3. "Szerintetek szép nő?":

Nem az.


4. "Milyen személyiség lehet a hétköznapokban?":

Szerintem gyors cselekedetű, -gondolkodású, hirtelen haragú, de tudna érzelmet is mutatni, csak kevesek felé;


5. "(Én még csak nemrégiben figyeltem fel rá, ezért kérdem, amelyikőtök esetleg jobban ismeri, régebb óta figyeli)

Milyen arányban voltak győzelmei, vereségei?":

[link]

[link]

2020. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külsőleg nem tetszik, de tisztelem.
2022. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
R.R.
márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!