Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha közvetlen családtagnak van...

Ha közvetlen családtagnak van szülinapja, miért köszöntik fel Facebookon?

Figyelt kérdés
Akivel egy háztartásban élnek... mindennap találkoznak . Szülők, testvérek, gyerekekre gondolok. Nem értem. Amúgy is felköszönti gondolom élőben akkor minek ez? Menő, ha más is látja, hogy te aztán nem hanyagolod el a családtagokat? Vagy mi?
2020. aug. 19. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne?
2020. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem furcsa.
2020. aug. 19. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ezt én sem értettem soha. De még külön háztartásnál is, sem a szüleimet, sem a tesómat nem az üzenőfalon köszöntöm fel, hanem írok nekik privátban. Legdurvábbnak azt találtam, mikor az egyik testvérnek gyereke született, és profilképnek kitett egy fotót, amin a férjével és a gyerekkel van - mindenki dicsérte, a nővére pedig odakommentelte, hogy "mi ez már, profilképnek nem családi fotót KELL kitenni, csináljon egy családi profilt, de a saját profiljához a saját képét KELL kitenni." És egyébként jó viszonyban vannak a tesók. Számomra felfoghatatlan.
2020. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Többek között ezért állítottam be úgy az üzenőfalamat, hogy ha rajtam kívül más ír rá, azt csak én látom, így mások nem látják, hogy más mit írt nekem az üzenőfalamra, hiszen azt nekem szánták.

Van olyan ember, főleg idősek között, aki keveri ezt a messengerrel, és azt hiszi, hogy azt csak te látod. Egyébként attól, hogy valakik közeli rokonok, nem biztos, hogy pont akkor egy helyen is tartózkodnak, lehet, hogy telefonon nem ér el, amúgy is a szó elszáll, az írás megmarad.

Illetve én például a köszöntésbe ezt az oldalt is bele szoktam csempészni: [link]

2020. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy jó kérdés, de mi a kérdés? 😁
2020. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!