Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon bánt ez a dolog?

Nagyon bánt ez a dolog?

Figyelt kérdés
Volt egy ügy, amiben egy olyan valakit okoltam, aki nem is érdemelte meg, de én nem tudtam róla, hogy nem ő a hibás. Nagyon bánt, hogy bunkó voltam vele és a legrosszabb az egészben, hogy nem mehetek oda hozzá, mert hivatalosan nem tudhatom, hogy ő velem volt a dologban. Mit csináljak?

ápr. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben az ügyben szerintem már semmit.

De a következtetést vond le: amíg nem tudod biztosan, hogy egy ügyben ki viselkedett veled korrektül és ki nem, addig ne légy bunkó egyikükkel sem.

ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor szokott lenni mégegy csavar, hogy a látszat ellenére, gyanús lesz ujra a dologban hogy lehet mégis.
ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 ez nem egy film...engem is gyanúsítottak meg olyan dologgal, amit nem is csináltam. Még ha meg is bocsájtasz miatta a másiknak mindig benned lesz egy tüske. Szóval ja legyen ez egy tanulság, amit jól jegyezz meg és ne kövesd el mégegyszer.
ápr. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, egy idő után elfelejtem.
ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!