Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy normális emberek vegyenek körül?

Figyelt kérdés
Anyámnak lett egy barátja. Ez a pasi nagyon öntelt, levegőnek szokott nèzni. A rokonokkal puszilkodni szokott, fèrfi lètére. Mikor ötösre vizsgáztam mindenből, majd volt ünneplès, nem jött el, azt mondta, hogy nem alázkodik meg előttem. Meg, hogy mindennek èn vagyok az oka. Jobb is, hogy nem jött el. Viszont, anyám kitart mellette. Azt vettem èszre, hogy sok a mèrgező ember a mai világban, majd megpróbálják elhitetni veled, hogy te vagy a bajok forrása. Mièrt van ez? (19/F)
2020. aug. 19. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts, csak mert anyukád barátjával nem jöttök ki...

S minek vagy te az oka, hát együtt vannak, nem?


Anyukáddal legyél mindig szoros, szeretetteli viszonyban, a pasival meg simán legyél korrekt, vagy inkább semleges. Jó napot, hogy van, s mész a dolgodra. Ennyi.

2020. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha levegőnek nézed, és a köszönésre szorítkozol. Úgyis hamarosan kezdődik a suli..
2020. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Èn is annak szoktam nèzni, csak mikor hallom, hogy negatìv jelzőkkel illet telefonon keresztül. Más is kevés keretből jön ki, mègis tudják èrtékelni a munkát.
2020. aug. 19. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem leszek népszerű, de szerintem már csak az talál egészséges lelkű embereket maga körül, aki kivándorol.

Mert az egész társadalmunk mérgezett már évtizedek, évszázadok óta, és folyamatosan mérgezik tovább. A politika egyfolytában azt keresi, kiről hitetheti el, hogy ő a bajok forrása (migráncsok, Soros, hajléktalanok stb.), és ez sajnos beszivárog a közgondolkodásba, sokszor észre sem vehető szinteken is.

2020. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

sok a frusztrált, lelki sérült ember és irtózatos nyomás alatt élünk. Szerintetek nem elképesztő a komment szekció a közösségi oldalakon? Hàt micsoda gyűlölet és düh az amit ott vezetnek le! Szerintem nagyon elkeserítő.

Az emberek szeretnek bűnbakot keresni minden bajukért, csak magukba nem néznek sosem.

Kedves Kérdező! Hidd el, hogy az olyan esetekben amikor valaki támad, 99%-ban semmi baj nincsen veled. Az az ő baja és ha figyelsz, a mondanójából ki is derül hogy mit szeretne, mi fáj vagy hiányzik neki. A maradék 1% meg jó arra, hogy fejlődj.


Szerintem nagyon fontos, hogy megismerjük magunkat, erősítsük a magunkba vetett hitünket és legyünk olyan stabilak, hogy az ilyen emberek ne rengessék meg az önbecsülésünket. Rég rossz, amikor valaki beléd áll és te vele azonosulsz ahelyett, hogy megvédd magad.

2020. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszélj erről anyukáddal hátha tud valamit változtatni
2020. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Viseld el amikor muszáj, az idő többi részében meg vedd körbe magad normális emberekkel
2020. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálam elrúgta a pöttyös labdát. Nem is szoktam vele érintkezni, nagyon ritkán látom, aztán fröcsög belőle a rosszindulat.Fiatalként az ember mindent máshogy csinálna, de mivel már nem az, nem tud gyökeres változásokat létrehozni az életében,
2020. aug. 19. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Haragszik rád mert fiatal vagy és előtted áll még az, amit ő esetleg anno elrontott. Lsd.: ünneplitek a jeles vizsgádat és ő nem ALÁZKODIK meg előtted.

Miért lenne megalázó? Talàn azért mert ő esetleg nem tanulhatott? Vagy nem azt amit akart? Hogy már most többre vitted a tanulmányaid mint ő?

Ezt nem tudhatjuk, de hogy nem veled van a baj az tuti. Fáj neki, hogy neki ez nem így jött össze anno. Ennyi lehet szerintem az egész, hogy egy fájó pontját birizgálja az életed, lehetőségeid és az eredményeid.


Ne foglalkozz vele, értsd meg, hogy ez nem rólad szól és ne haragudj rá!

2020. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!