Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy gyerek vissza tudja adni...

Egy gyerek vissza tudja adni az ember motivációját?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok. Elég sok negatív dolog ért az elmúlt években. Ennek egy részét magamnak köszönhetem. Ebből kifolyólag saját magamban csalódtam, valamint másoknak is csalódást okoztam, és sokmindent illetően elvesztettem a motivációmat. Már nem tudom merre tovább, mi legyen a következő döntés az életemet tekintve, mert már fogalmam sincs mikor hozok jó vagy rossz döntést.


Ha lenne egy gyerekem, visszatérne a motivációm, és lenne megint miért élnem, és miért dolgoznom/tevékenykednem?


ápr. 27. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem; egy gyerek túl nagy felelősség ahhoz, hogy emiatt vállalj.
ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Ez egyénfüggő, van aki boldog lesz a gyerektől, van aki éppen hogy boldogtalan lesz tőle. Neked kell tudnod hogy mire vágysz, és ne hallgass másokra, mert ők lehet hogy teljesen ellentétesek veled mindenben. A saját személyiségedet vedd alapul mindig.
ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Es az egyik legnagyobb bun eletet adni valakinek azert, mert magunkon akarunk segiteni, ferfit akarunk magunkhoz kotni stb. Meg is sinylik az ilyen gyerekek.
ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Te szeretnél egy életképtelen roncs gyereke lenni?

Na ugye.


Gyereket a csúcson vállal az ember, nem a gödörben.


Inkább a saját döntéshozatali mechanizmusaid gondold át alaposan.

ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!! Van olyan hogy szülés utáni depresszió. Valószínűleg az lennél. Hiányozna a te állapotodban, hogy minden reménytelen? Nem. Ha a gyerekkel fogalmad sincs hogy mit kezd és rossz anyának fogod érezni magad mint a legtöbben az első gyereknél az első napokban, kell ez neked? Nem.

Egy gyerek rengeteg figyelmet igényel, nem lesz időd magadra. Egy nőnek megváltozik a testalkata, kell ez neked ?

A gyerekvállalás nem olyan habos babos rózsaszín csupa boldogság mint ahogy azt te elképzeled.


Ne arra vállalj gyereket hogy az megment téged. Mert nem fog.

ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyerek nem megoldás a kiégésedre. Sőt! Ilyen állapotban eszembe se jutna bevállalni.
ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!