Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van hogy felidegesítetitek...

Van hogy felidegesítetitek magatokat ezen az oldalon? Szoktatok gyűlölködni?

Figyelt kérdés
Én rengetegszer felidegesítettem már magam és dűhbe guroltam ha egy kommentelővel nem értettem egyet ,főeg ha támadó kommentet ír akkor pedig vissza támadom anyázom ,azért nem szeretek reggel feljönni mert nem akarom már korán reggel felhergelni magam.

2020. aug. 20. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már élőben is kerülöm az embereket, mert folyton az villan be, hogy ez tuti valamelyik ostoba innen.
2020. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokta gyűlölködni, és nagyon ritkán húzom fel magam. Tegnap sikerült valakinek.
2020. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak és kizárólag a vallásos embereken tudom magam felhúzni. Lényegében totál ki van lúgozva az agyuk. Gyűlölködni, vitatkozni nincs értelme velük, teljesen más világban élnek.
2020. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sok itteni hülyén már csak nevetni tudok, felesleges ilyeneken bosszankodni.
2020. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Általában nem. Három kategória szokott nagyon felbszni:


A közoktatás, ahogy a hülye csitrik teszik fel 60x ugyanazt a kérdést a nevenincs középiskolájukkal meg a távoktatással kapcsolatban és csináltatják meg másokkal a házijukat


A családi kapcsolatok témakör, ahol a család szent, neked senkit sem szabad utálnod, akivel rokonok vagytok és ha nem megy ünnepeken a képmutatás, akkor elmondanak mindennek. Ott vannak továbbá a vérszülők, akik ridegtartásban nevelik a gyerekeiket, a gyerek meg legyen hálás azért, hogy annyira mégsem szarják le, hogy elvigye a gyámügy. De természetesen a szülésre mindenkit rá akarnak beszélni.


És a megcsalás kategória. Na oda már szándékosan nem megyek, mert nem bírja a gyomrom a mocskot. Hogy mindenki gátlástalanul meséli, hogy hogyan kúrt félre és mennyire nem bánta meg, meg hogy az ő gerinctelensége a párja hibája, meg hogy ez a világ legtermészetesebb, legnemesebb dolga. Kifordul a gyomrom attól a kategóriától. Legszívesebben kideríteném, hogy ki kicsoda és felnyomnám a párjánál. De ha valaki ezt leírja nekik, azonnal lepontoznak, mert te vagy a szemét, hogy "tökreteszed a kapcsolatukat". A kapcsolatot, amit ő kúrt el szó szerint...


A fogyókúrák, a fogamzásgátlás és a szexualitás kategóriába meg már be sem lépek, ott magyarázhatsz valamit tudományosan, mindig jön egy ostoba kretén, a káposztalé kúrájával, a megszakításos védekezéssel meg azzal, hogy 20 centis lófaxra vágyik mindenki.

2020. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, minek? A való élet 100× rosszabb...
2020. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bosszankodom, ha mégis előfordul akkor megyek a humorba vagy számolni. Viszont sokszor elkeseredem az emberek egymáshoz való viszonyulásán, nem tudunk vitázni csak hajtjuk a magunk igazát és személyeskedünk.
2020. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem gyulolkodom, az mar beteges lenne. De a tehetetlen duhtol neha marha pipa vagyok.

Amiota az online vilag letezik, a monitor moguli arctalansag es szinte zero felelosseg kihozza az emberekbol a barmot. Neha szeretnem, ha lenne egy pofanrugo gomb a billentyuzeten, dehat ennek hianyaban marad az X a kerdesre.

2020. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából a neten kiélheti mindenki magát ,élőben persze nem olyan nagy a pofájuk és az a meglepő számomra hogy magyar emberek gyűlölködnek ez magyarország a magyarok is ugyanolyan undoritóak mint a cigányok csak a magyarok legalább élőben tudnak viselkedni de a neten kiélik magukat ők is ,neten felmerik vállalni névtelenül a extrém perverz szexuális vágyaikat stb tudnak csúnyán beszélni gyűlölködni rasszistaság is kijön belőlük.


Ezen a George Floydos ügyön is mennyit gyűlölködtünk anyáztunk mert voltak olyan nácik akik örültek hogy meghalt a niger.

2020. aug. 20. 21:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!