Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek csalók vagy...

Szerintetek csalók vagy ártatlanok? Többi lent

Figyelt kérdés
A "who wanst to be a millioner" (bocsi ha elírtam) vetélkedőben szerepelt Charles Ingram. Ugye nagyon sokan azt mondták, hogy csalt és így szerezte meg az 1 millió fontot. A hbo go-s sorozat is elég erősen erre utal, ami szerintem amúgy nem helyes, hiszen hagyni kell, hogy az emberek maguk döntsenek. Szerintem nem csaltak, de nagyon kíváncsi vagyok más véleményére is, légyszi magyarázzátok is, hogy miért gondoljátok így. (Én azért nem magyarázok mert nem akarom a véleményeteket befolyásolni)
2020. aug. 21. 17:18
 1/1 Fsms ***** válasza:
Valóságban nem tudtak bizonyítani , hogy csaltak. Persze ez ártatlanságukat nem bizonyítja. Azaz nem lehet tudni valójában mi történt.
2020. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!