Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted kik a hiteles...

Szerinted kik a hiteles magyar influencerek?

Figyelt kérdés
Olyanok, akiknek nem mindennap más a kedvenc termékük ugyanabból a kategóriából. Olyanok, akik tényleg használják is azokat a dolgokat, amiket reklamoznak.

2020. aug. 22. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Nincsenek olyanok.

Akik mögött nincs teljesítmény, azok hiteltelenek.

Azért, mert valaki énekel, még lehet műveletlen és ostoba.

2020. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Amelyik tanult, körültekintő, alapos, és nem fogad el ellenszolgáltatást a termékek bemutatásáért. Szerintem magyar influenszerekből ilyen 0 van jelenleg.
2020. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne fogadna el ellenszolgáltatást, hogyha előtte mérlegeli, hogy a hirdetett termék hiteles és valóban értékes?


Inkább azzal van a gond, hogy ész nélkül akármit elvállalnak egy kis delláért cserébe, utánajárás és körültekintés nélkül. Ilyenből valóban nincsen ebben az országban.

2020. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert onnantól nem a nézőknek gyártja a termékbemutatást, hanem a szponzornak/megrendelőnek. Többek közt attól lesz hiteles valaki ilyen téren szerintem, hogy nem függ a bevétele a véleményétől.
2020. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, hogy ki számít pontosan influencernek, de számomra Magyarósi Csaba egy életvidám, hiteles, értelmes, remek mentalitású ember.
2020. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Ööö
2020. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Háááááááát, talán TheVR, de én nem gyakran nézek magyar tecsősöket.
2020. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akinek túl sok feliratkozója van s szponzorált a cuccokkal, illetve még koldul is + bevételez, az a leghiteltelenebb.


Aki nem sok feliratkozóval bír, nem szponzorált-nem bevételez a youtube-ból s leírja-bemutatja a cucc előnyét-hátrányát-hibáit vitathatatlanul, az hiteles.

2020. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy se jut az eszembe. Az ilyenek a termékmegjelenítésekből élnek. (Azért azt ki gondolta volna hogy a Teleshop ilyen formában tér vissza a köztudatba :D Horst Fuchs már azelőtt influencer volt hogy az menő lett volna :D)
2020. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Azok a közösségi médiában tevékenykedő személyek, akiket én sorolnék, messze nem influencerek.

Ugyanis szerintem a hitelesség és az influencerkedés (=“megvásárolható, pár percre kibérelhető reklámfelület vagyok”) NEM FÉR MEG egymás mellett.

Azaz abszolút gáz, amikor a letagadhatatlan módon manipuláló influencer egyedek kérik ki magukat, hogy “őket ne nevezzék influencernek” ...holott egy évvel ezelőtt még az Insta biojában is ott virított ez a címke, mint státusszimbólum 🤦🏻‍♀️, - mert amikor felütötte a fejét ez a híres “véleményvezér” fogalom, abban az időben még “olyan jól hangzott”, és menő volt ezt hangoztatni és mindenhová kiírni, mert ez “mennyire király munka“, “nem mindenki teheti meg, hogy ebből él”...

De amióta kvázi egy pejoratív címke lett, - egyből mindenki kikéri magának.


Köztudottan Kylie Jenner volt a legelső “influencer”, aki a Snapchaten mutogatta magát, és a méregdrága dolgait, amikkel különféle luxuscégek halmozták el. Akkor mindenki fel volt háborodva, hogy mennyire igazságtalan és gusztustalan az élet, hogy egy alig 17 éves csitrike fennen mutogatja a cuccait és a 70 IQ-jával osztja az észt.

Erre eljön 2020, - és már boldog-boldogtalan ezt csinálja 0-24-ben...

2020. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!